SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[Blog]Koniu - powrót syna marnotrawnego %)- fota str81.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 146997

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Dawno nie wpadałem ale czytam dziś wypiski zaległe.

Ten trening z sekcją to masz jaki ? Swoje ćwiczenia robisz? Czy narzucony zestaw ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
na razie lekko po swojemu, jednak dalej jestem chory, więc ciężkie treningi jak wydobrzeję.
Na następny tydzień mam zaplanowane sprawdzanie maksów i wtedy dostanę konkretny plan.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
heja

fotki spoko jak dla mnie git

wspolczucia co do tych dojazdow wstawania to jest masakra naszczescie u mnie jeszcze z 3tygodnie i koniec z tym chyba
a redukowac to szczerze nie wiem z czego chcesz

pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 878 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 40578
Koniu jaki film jest na wideoklipie Ostrego?

"Schowaj miecz swój do pochwy, bo wszyscy, którzy za miecz chwytają, od miecza giną."
Mat 26, 52.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
Jest co ciąć, na fotach chyba tak tego nie widać, niby w dobrym świetle nawet coś tam kraty widać i jest to nawet estetyczne, ale mam swoje zboczenia.

Nienawiść, z 95 bodajże.

trenowałem dziś z Wylliamem, fajny trening, w pociągu dam wypiskę.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 804
hehe to na tym forum placa za pisanie postow niezle jaja :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
Tydzień 1 - dzień 7

Masakra, wczoraj chyba w ogóle nie spałem, dziś szykuje się kolejna bezsenna noc w pociągu, jutro na 13 koło z Organicznej.

DIETA:

Dziś kasza z mięsem i warzywami podzielona na kilka posiłków,
jednak wczoraj np zjadłem przez cały dzień 5 pączków, piątek podobnie, na Wschodnim mają za***iste.





TRENING:

Martwy ciąg 70kg, 110kg, 140kg, 160kg
Podciąganie na drążku szeroko x3
Wyciskanie francuskie To co łylma x4, do palenia
Prostowanie ramion na wyciągu 4x drop seria.
Prostowanie jednorącz podchwytem to co łylma x1, do palenia

Komentarz:

Jak pisałem - dziś trening Wylliamem - ja plecy, on - klata, wspólnie robiliśmy triceps.
Przy ciągach strasznie ślizgała mi się sztanga, co przy 160kg było już kłopotliwe, zrobiłem poniżej 5 powtórzeń, podciąganie lekko.
Tricepsy ćwiczyłem przy niepełnej regeneracji, stąd ciężary jak Łylma, pewnie coś koło 25kg na francuza było.
Drop serie dobiły konkretnie.


pzdr/

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2009-03-29 23:04:24

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To słaby coś ten Łyl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
Tydzień 2 - dzień 2

To co dzieje się z moim gardłem, przechodzi ludzkie pojęcie. Potrafię siedzieć i kaszleć godzinę bez przerwy, nie wiem, czy to choroba, czy to od fajek.
Wtorek - pobudka, uczelnia do 18:30, trening do 21...
Środa - przespana - do południa i od około 18, do przed chwilą.

DIETA:

Co?
Wczoraj na śniadanie dwa rogale, wieczorem 2 worki ryżu z cukrem i cynamonem.
Dziś ryż tak jak wyżej + ziemniaki z cebulą i mięsem.

TRENING:

Przysiad 50kg x10, 90kg x6, 120kg x4, 130kg x2, 150kg x1
Wyciskanie 60kg x6, 100kg x3, 110kg x1, 120kg x1
Martwy ciąg 60kg x10, 110kg x6, 160kg x2, 180kg x1

Komentarz:

Mimo, że o dwóch rogalach i z wątpliwym zdrowiem, zaliczyłem zakładane na dzień dzisiejszy maksy. Wszystko na komendy, regulaminowo jak na zawodach.
Przysiad(co nie dziwi), jak widać w plecy w porównaniu z tamtym rokiem, jednak kulturystycznie tak jak kiedyś pewnie kolo 180-190kg bym siadł.
Płaska ok.
w martwym coś nie czuję mocy, 180kg niby lekko, ale to nie jest to co kiedyś. BTW nie wiedziałem, że jak trzymam sztangę, to mam ugięte ręce, sam nie mogę sobie tego wyobrazić.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
dieta coraz "lepsza" - powiedziałabym studencka, tylko mielonki z puszki brakuje A jak będziesz się ładnie redukował na niej
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Plan Trenigu (Hantle)

Następny temat

wieksza siła w rękach

WHEY premium