SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[Blog]Koniu - powrót syna marnotrawnego %)- fota str81.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 147261

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1155 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7174
str 49. ; ) łapa spora wyszła % - )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
e tam,
widziałeś nie raz na żywo,
ostatnio chyba nawet pytałeś co kuję.



Zestaw Grander z KFC, bita śmietana, polewa czekoladowa, grycany, rodzynki w czekoladzie, bounty, kit kat pop choc,

zagnijcie co to?

pzdr/

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2009-05-28 19:15:32

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1155 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7174
kłuje Koniu

czekaj czekaj to bylo wtedy jak zaczales sie rozgladac na boki czy nikt nie słyszał ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
nie wtedy gdy robiłem fotkę Twojego pedalskiego wisiorka.


pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1155 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7174
dam Ci Go jak urosniesz wiekszy ode mnie

Wpadasz na wakacje do szczytna ? bo niewiem na których plazach sie nei pokazywac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
nie wiem, na parę dni pewnie będę,
chciałbym się wkręcić gdzieś na siłkę do pracy na lipiec i sierpień,
we wrześniu jak nie będę miał poprawek chcę zaliczyć Egipt i Bułgarię, w październiku może Turcję jak mnie Mała weźmie ze sobą.

pzdr/

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2009-05-28 22:44:55

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Z jednej strony Ci zazdroszczę tej plaży i dostępu do morza, a z drugiej na południu zawsze Ciepłej zwłaszcza na Dolnym Śląsku.
Ale jednak wybrałbym te morze. Jod robi swoje.
Wszystko idzie w dobrym kierunku. Pzdr..

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
Temperatura jest ok...jak nie wieje, ogólnie Sopot jest znacznie zimniejszy niż Gdańsk...spaliny robią swoje.


pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1155 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7174
A tam ja mieszkam w dani i tu wieje jak sam s****ysyn codziennie wiec ja wam obydwu zazdroszcze

Wrzesien to ja juz dawno po wakacjach ; )
wczesniej czy bedziesz jakos tak teraz % )

A nie lepiej zebys Ty małą w walizke zapakował i wziął ze sobą niz ona Ciebie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20019
Co tu tak cicho? Nic się nie dzieje,przerwa jakaś czy co?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Plan Trenigu (Hantle)

Następny temat

wieksza siła w rękach

WHEY premium