Genetyka bez wątpienia odgrywa ważną rolę w kształtowaniu sylwetki. Z pewnością tak jest w przypadku Jessego i jego ojca Denisa LeBlanc. Będąc jedyną w swoim rodzaju parą zawodników, duet ojca i syna miał okazję pokazać swoją ciężką pracę i doskonałą genetykę na scenie, kiedy rywalizowali w pokazie kulturystycznym podczas krajowych zawodów w Kanadzie.

Jesse LeBlanc jest trenerem personalnym, a Denis kierowcą ciężarówki. Ojciec miał dość swojego ciała, które nie było w najlepszej formie i postanowił zatrudnić syna, jako swojego trenera. Od tamtej pory nie oglądał się za siebie i z każdym rokiem stawał się większy i silniejszy. Jesse powiedział, że ojciec miał typowy “brzuszek piwny” i wykonywanie ćwiczeń początkowo sprawiało mu trudność. Chciał stracić na wadze i poczuć się pewnie, więc pomógł mu w ułożeniu diety i treningu. Teraz ma najlepszą formę w życiu i rywalizuje z synem na scenie, a nawet często walczą przeciwko sobie o ten sam tytuł.

Po latach ciężkiej pracy i poświęcenia, zajęli pierwsze miejsce na krajowych zawodach. Obaj mężczyźni wyglądali imponująco, gdy weszli na scenę! Który z nich ma według Was lepszą sylwetkę? A może znacie podobne duety ojca i syna, którzy razem ćwiczą i startują w zawodach? Dajcie znać w komentarzu!

Komentarze (6)
Anonim

A syn Arnolda nie wziął przykładu z ojca. Woli być pisibusem.

2
myofusion

jesli oni mogli ja także dam rade;-))

1
natalijka

WOW! powiedziałabym nawet że na niektórych fotach stary wychodzi lepiej ;) taka Rodzinka to cos pieknego

2
tomu26

Nowa strona ero na której znajdziesz sasiadke.
Ponad milion ofert z całej Polski!

www.portpanie.Gq
_________________________
Załóż konto za friko, Przeglądaj panienki!

0
domosos

i weź zdecyduj kto tu lepiej wyglada.

0
Anonim

A ile ten jego tata ma lat ?

0