SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[Blog]Koniu - powrót syna marnotrawnego %)- fota str81.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 147227

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349871
Matma, gdybym się przykładał, byłaby łatwa - pierwsze koło, przed którym zrobiłem jeden przykład z każdego zadania, żaden nie wyszedł, ale stwierdziłem, że wiem jak się liczy i na kole wyjdzie , spieprzyłem na niecałe 50%, ale do drugiego już się przyłożyłem i napisałem bardzo dobrze, gdyby nie słaby pierwszy wynik, byłbym zwolniony z egzaminu w sesji, a tak muszę pisać.

Biologia, jak pisałem, nie bardzo wiem co tam jest, bo rzadko bywam.

Chemia, łatwa, jak dla mnie, ale kupa osób już odpadła. U mnie w grupie bodajże 14 na 27 pisało dziś tzw "zbója", podobno była pełna aula poprawiających.

W drugim semestrze się dopiero zacznie robić ciężko, ale będzie też sporo ciekawych przedmiotów - farmacja, botanika farmaceutyczna(czy jakoś tak), anatomia.

pzdr/

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2009-01-23 23:58:22

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 603 Napisanych postów 1847 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 208485
dzięki za odpowiedź, też sobie poradzę, a co

rośnij Koniu, już kawał chłopa z Ciebie

będę tu zaglądał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja uważałem, że matematyka jest łatwa do puki nie trafiłem na całki krzywoliniowe i powierzchniowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 854 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14576
Co to za ćwiczenie "A" na wyciągu?

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349871
powodzenia.

też miałem całki, ale jakie to były to nie mam pojęcia

Pisałem w wypisce, 4-5 treningów wstecz.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1519 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12344
Ty to jak się przyłożysz do czegoś to i dieta i treningi porządne.
Ale później wakacje i wszystko zginie w codziennych libacjach xD


Próbowałeś chwytu zamkowego w martwych ciągach? Na początku kciuki bolą ale potem każdy ciężar wyciągasz bez problemu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 854 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14576
Może jakiś filmik ?

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349871
kwestia chwytu u mnie jest taka, że jestem po przerwie, ręce odzwyczaiły się od pracy jak i odcisków i to jest główny problem przy chwycie, że mięch na wierzchu i pali niesamowicie. Trenując regularnie 200+ kg to nie problem, raz tylko wspomogłem się paskami, własnej roboty z resztą.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale skóra na rękach dość szybko twardnieje. Mi po 2 miesiącach drążka skóra zrobiła się gruba w kilku miejscach na dłoniach. A na początku zaklejałem plastrami, bo miałem bąble
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 455 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21625
kratka widoczna jest znowu ,więc git!
jaki staż masz btw? sog

"Człowiek, który kiedykolwiek********* sport, nigdy już nie będzie taki sam.
Są rzeczy, które zostają na całe życie"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Plan Trenigu (Hantle)

Następny temat

wieksza siła w rękach

WHEY premium