SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[Blog]Koniu - powrót syna marnotrawnego %)- fota str81.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 147085

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
Tydzień III – dzień 3.

Zaliczyłem ostatnie ważne koło (minimalnie ale jest. ), wreszcie się wyśpię, bo nie pamiętam kiedy spałem więcej niż 6h.
Trening dziś wieczorem, w dzień leżałem.

Po treningu.




DIETA:

Na bogato.
Dorzucam trochę węgli na noc(jakieś 100g kaszy), jestem ciekaw co z tego wyniknie.

1. Pierś, kasza jęczmienna, oliwa.
2. Pierś, kasza jęczmienna, oliwa.
3. Pierś, kasza jęczmienna, oliwa.
4. Wołowina, ryż.
5. Pierś, kasza jęczmienna, oliwa.

Micha:




TRENING:





Komentarz:

Jakieś 2,5h na siłowni.
Jump Shrug na rozgrzewkę przed martwy, nie mam pojęcia ile powtórzeń, skakałem puki nie dostałem zadyszki.
W martwym chcę wiedzieć na czym stoję przed zawodami, jak za 3 tygodnie, będę ciągnął w granicach 200kg x 3-5 razy, wystartuję na pewno na Mistrzostwach UG, w ogólnej raczej nie wygram, ale I rok powinienem, pierwszym podejściem pozamiatać. 170, 180 po jednym powtórzeniu lekko.
Na 190 kg nie ciągnąłem do końca, jedynie oderwanie x3, to z czym zawsze mam największy kłopot. Na następnym treningu zacznę już zwykłe ciągi na szerokich nogach.
Wiosłowanie dość lekko, za tydzień dołożę z 10kg.
Drążek pykałem pomiędzy seriami martwego, kilka razy po 8-6 powtórzeń, dalej wstyd.
Na koniec pleców, jak ja to nazywam „A” z linkami – zaczynam z przodu, kończę z tyłu robiąc coś na kształt litery A, bardzo fajne ćwiczenie, gdzie nie trzeba wielkiego ciężaru, by się skatować.
Na barki szczerze mówiąc nie miałem już siły i robiłem od niechcenia, nie licząc powtórzeń.
Biceps małymi ciężarami, Dorian spompował mi łapy już w domu, przy zwykłym pakowaniu torby, na treningu masakra, nie dało się dobrze ćwiczyć.
Łydki pomiędzy seriami na bicepsy, skatowane konkretnie.

SUPLE:

Doszły do mnie następne 2 Venomy – jeden mój, drugi kuzyna. Planowo jeszcze kilka flaszek będzie, w tym roku redukcja tylko na Venomie i witaminach.
Jak pisałem wyżej 2 saszetki Doriana strasznie pompują, więc wracam do jednej.


pzdr/

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2009-01-14 23:23:33

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4069 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44515
haha dieta dzisiaj dobra

ps. fajne plery

HST power!!!
"niech nienawidzą- byle by sie bali"

http://www.sfd.pl/Lager90/BLOG/W_Drodze_Na_Plaze_fotki_s.33,_filmik_str.36-t459544.html - Mój blog;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
Ktos tu sie uzaleznil od venoma

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
nie, na Versji 400/200 czuję się na tyle dobrze, że nie widzę sensu ładowania się w inne spalacze, biorąc również pod uwagę, że potencjał ma najwyższy ze wszystkich.


pzdr/

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2009-01-14 23:42:06

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja mam takie pytanie: Co Ci daje podciąganie między ciągami? Jak się po tym czujesz? Bicki Ci nie pękały?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
rozciągnięcie osiowe kręgosłupa.
Nie lubię bezczynnie zwisać, więc zamieniłem to na podciąganie,
nie czuję przy tym ćwiczeniu bicepsów.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47808
koniu @pw sprawdź

pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Po takiej ilości kaszy jęczmiennej co Ty jadasz rozerwałoby mi dupę


pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
Zrobiłem błąd kupując ten 5kg worek, kasza jest dużo gorszej jakości niż tak w kartonikach,
po perłowej zero kłopotów, po tej jest bardzo nieciekawie.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Plan Trenigu (Hantle)

Następny temat

wieksza siła w rękach

WHEY premium