SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Śpieszmy sie jeść fasolkę,tak szybko potrafi spleśnieć%-)

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 153180

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Mariusz_1979
dobra ja spadam, lece zrobić trening na dziś i spać:
czas 20 min, i maksymalna ilość serii
3 podciągnięcia, 25 pompek, 10 przyciągnięć nóg do klatki w zwisie na drążku, 10 przysiadów


wow ale trening, starysylwetka jak z tego filmiku w 3 miechy max. Zamurowalo mnie.

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
kult
spoko leyus - kazdy system socjalny jest do wyj**ania, kwestia czasu, poprostu jeszcze nie wiesz jak...


wiem i wyj**alem :D Ale powiem Ci ze ze dwa razy deptali mi po pietach. Z tym to jest balansowanie na krawedzi :D

A i mam nowy patent ktory pozwoli mi na relaks :D Musze go przetestowac, jeszcze nie sprawdoznby wiec nie bede zapeszal bo oszczewdnosci w tym kraju naprawde dawaly w kosc, w zasadzie duzo musialem wywlczyc zeby nie miec ich uwzglednionych i to jest na niepewnym gruncie, ale mma pomysl jak to w pelni ustabilizowac.

Zmieniony przez - leyus w dniu 2012-10-11 22:31:25

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
deptac to moga sobie po paki i ich zonach polkach na vise co sie z nimi k***ia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Wada jest taka ze cena za spokoj to kilkaset funtow na prawnika, mozliwe ze nawet 1-2 kola wyjdzie. Zaezy czy skurczybyk sie polapie ze robie manewr i zarzada wiecej czy bedzie tepy i uzna ze zwyczajna transakcja i wezmie tylko kilka stow. Poki co pierwszy jakiego testowalem odmowil wykonania :D Wiec pewnie bym musial 1-2 k dac :D sprobuje kolejnych tych hien wszedzie pelno :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lece wkime , snij o nastepnych doplatach od ludzi ktorzy kochaja socjalizm i komune EU pozdr dla kumatych:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Mariusz_1979
dobra ja spadam, lece zrobić trening na dziś i spać:
czas 20 min, i maksymalna ilość serii
3 podciągnięcia, 25 pompek, 10 przyciągnięć nóg do klatki w zwisie na drążku, 10 przysiadów
To po co ci hantle i sztangi skoro ty robisz taki aerobik?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
taki WOD se na dziś wybrałem, pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
warezz
Mariusz_1979
dobra ja spadam, lece zrobić trening na dziś i spać:
czas 20 min, i maksymalna ilość serii
3 podciągnięcia, 25 pompek, 10 przyciągnięć nóg do klatki w zwisie na drążku, 10 przysiadów
To po co ci hantle i sztangi skoro ty robisz taki aerobik?


wlasnie obraziles aerobik :D Aerobik to hardkorowy system treningowy w porownaniu z tym wyczynem.

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
No ale sklony i pompki to chyba raczej kiepski trning na zmniejszenie obwodu w pasie ale co ja tam wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
warezz
No ale sklony i pompki to chyba raczej kiepski trning na zmniejszenie obwodu w pasie ale co ja tam wiem


cicho bo temat poleci :D

Mamy nagie zdjecia Mariusz to sie cieszmy :D Zeby spam sie ostal I will take one for the team:

Mariusz swietny trening, oby tak dalej! Po takim zapyerdalaniu, to Ci jednoczesnie bic wskoczy na szalone 40cm jak ma Red i jednoczesnie pas bedzie mial ten sam wymiar! Nie wierzylem w Ciebie ale teraz wiem ze dasz rade! Yorkshire !!! Freedom!!!



“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

jaki sprzęt w UK

Następny temat

BODYPOWER EXPO

WHEY premium