SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Śpieszmy sie jeść fasolkę,tak szybko potrafi spleśnieć%-)

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 153251

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sie nie obrażam, trolowałem trola
chociaż trol uważa że kasowanie to nie trolowanie (pewnie mnie tak trolował )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
I tak zaczal sie rok szkolny wiec mam juz projekt na poniedzialek do oddania. To tylko 1200 wyrazow i robimy go w 5-ciu ale nadal, siasc nad tym trzeba.

Za bodajze 3 tygodnie mam pierwszy czastkowy test z matmy

Dzis dali nam dwa komputery i drukarke i za 4 tygodnie mamy z tego zlozyc maly wiatrak zbierajacy energie wiatru (dostaniemy jakis budzet i z niego bedziemy musieli czesc czesci kupic ale ocena bedzie zalezna od wydanej kasy vs ilosci wygenerowanej energii). Wiec z dnia na dzien moja aktywnosc na forum bedzie spadala i pewnie w polowie roku zniknie kompletnie az do wakacji czyli powotrka sytuaji z tamtego roku.

Jak dla mnie mozesz to tez skasowac, zycze Ci powodzenia w mortagu na nowa przyeczepe :D Wspomnija chlopakom ze se silke tam zrobisz jak mi pisales na priv :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak dla Ciebie to mogę skasować? a potem mi płaczesz na priv hahahah
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Tak tak teraz wkrecaj, na privie to by sie od razu wydalo czemu kasowac zaczales :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
leyusNo i na ch** to wszystko pokasowales?
wczoraj o 22:01 [usuń]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
no njak tak cytujemy:
I kasujesz jak leci w ramach zawisici :D ALe nie martw sie juz mam projekt na 15-tego odnosnie wyopadku BP Deepwater horizon wiec i tak nie bede tu juz zagladal :D Mozesz smialo dyskutowac swoj mortage 30 lat na przyczepe :D Nic nie przycmi twego blasku bo jak widzisz nie wrzucalem swojego [cenzura] Spokojnie :D
6 godzin temu

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hahahaha
medalu, co to za cenzura?
nie wiem o co Ci chłopie biega, kiedyś codziennie gadaliśmy a teraz jakieś jajca odp*****lasz i masz do mnie jakiś problem


Zmieniony przez - Mariusz_1979 w dniu 2012-10-05 19:27:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
:P

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5712 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15591
siemka co tam u was

NIEZASTAPIONA NIEPOWTARZALNA,CIAGLE SZALONA I ZAWSZE NORMALNA.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
gdzie dziennik?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

jaki sprzęt w UK

Następny temat

BODYPOWER EXPO

WHEY premium