SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Śpieszmy sie jeść fasolkę,tak szybko potrafi spleśnieć%-)

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 153246

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
no to jak mam taki odzew moderatora to wrzuce wiecej z dedykacja dla rasistow:
http://www.huffingtonpost.com/2012/01/27/intelligence-study-links-prejudice_n_1237796.html
:)

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
a tu jak Szwedzka policja sobie (nie) radzi
http://www.liveleak.com/view?i=c64_1345263057
Malo im batona nie zabral :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
farsa. dlatego ja bym nie mógł być w Policji bo w dzisiejszym świecie by mnie wywalili po kilku tygodniach za "skuteczność"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
CO masz na mysli "skutecznosc" ? Co takiego ty bys zrobil? Strzelilz gana czy zayebal batonem w leb az by padl z pekenieta czaszka? To nazywasz "skutecznosc"? skutecznosc? W USA strzelali by w momencie kiedy siegnal po batona. I tak nie bylo zle, ale w momencie szarpaniny Ci gliniarze powinni byc go w stanie na luza obezwladnic szczegolnie we dwojke, tymczasem koles go przesilowal i zlapal pelny dosiad :D Widac bylo ze dupa nie ma pojecia co zrobic to go zaczela batonami obijac :D Koles widac ze nagrzany albo wypity i nie bardzo to odczuwal dopoki go solidniej nie poobijali. Nie wspominajac o tym ze przykurcza niewysportowane, koels byl 2x wiekszy i silniejszy niz oni. Nie wiem po co bylo go obijac batonami, gdyby byli wysportowani to parter+kajdanki = sprawa rozwiazana. A oni nie mieli sily go do samochodu dociagnac jak juz byl skuty. Nie wiem wogole co ona z jego noga chciala zrobic. Ogolnie masakra jaka nieporadnosc. Nie bylo potrzeby goscia batonami obijac czy za nim z gazem latac

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam na myśli że bym lał pałą po nogach i po łapach z całej siły, a w suce jeszcze poprawił po piętach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
no i na ch....? Powiedzmyz e twoj syn napilby sie i cos wywinal (i nie wierze ze Tobie sie nigdy nie zdarzylo), nawet jakby strugal kozaka to chcialbys zeby zostal obity batonem a potem poprawili mu w samochodzie? Podobalo by Ci sie to? PRzy okazji baton spokojnie lamie drobniejsze kosci, chcialbys zeby Twoj syn mial polamane dlonie lub kosci stop i potem jakies niedowlady bo jaki mundurowy pajac nie potrafil go skuc szybko i skutecznie i wwalic mandat i upomnienie? Takie rzeczy Cie jaraja? Lamanie komus kosci batonem i bicie go skutego w samochodzie to jest adekwatna kara twoim zdaniem za pijackie wybryki? No to nadajesz sie na policjanta musze przyznac.

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
leyus
no i na ch....? Powiedzmyz e twoj syn napilby sie i cos wywinal (i nie wierze ze Tobie sie nigdy nie zdarzylo), nawet jakby strugal kozaka to chcialbys zeby zostal obity batonem a potem poprawili mu w samochodzie? Podobalo by Ci sie to? PRzy okazji baton spokojnie lamie drobniejsze kosci, chcialbys zeby Twoj syn mial polamane dlonie lub kosci stop i potem jakies niedowlady bo jaki mundurowy pajac nie potrafil go skuc szybko i skutecznie i wwalic mandat i upomnienie? Takie rzeczy Cie jaraja? Lamanie komus kosci batonem i bicie go skutego w samochodzie to jest adekwatna kara twoim zdaniem za pijackie wybryki? No to nadajesz sie na policjanta musze przyznac.


żebyś wiedział że po pijaku też potrafię się zachować. widzisz system powinien być tak skonstruowany żeby uczciwy człowiek nie musiał się bać, ani pijanego d****a ani pajacy spod bramy. oczywiście jako lewak tego nie rozumiesz, poza tym sam nie potrafiłeś na bramce traktować ludzi normalnie i rzucałeś nimi o ziemię. skąd wiesz że nic nie połamałeś? a może koleś miał słabe serce i po 200 metrach zszedł na zawał?
oczywiście wszech wspaniałemu lejusowi wszystko wolno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wyłączam powiadomki, nie wiem po co sobie marnuję czas na dyskusje z Tobą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
panowie wyluzujcie:)

ja bym uzyl tasera i tyle, prundym gnuja i nic mu ni bydzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Mariusz_1979
leyus
no i na ch....? Powiedzmyz e twoj syn napilby sie i cos wywinal (i nie wierze ze Tobie sie nigdy nie zdarzylo), nawet jakby strugal kozaka to chcialbys zeby zostal obity batonem a potem poprawili mu w samochodzie? Podobalo by Ci sie to? PRzy okazji baton spokojnie lamie drobniejsze kosci, chcialbys zeby Twoj syn mial polamane dlonie lub kosci stop i potem jakies niedowlady bo jaki mundurowy pajac nie potrafil go skuc szybko i skutecznie i wwalic mandat i upomnienie? Takie rzeczy Cie jaraja? Lamanie komus kosci batonem i bicie go skutego w samochodzie to jest adekwatna kara twoim zdaniem za pijackie wybryki? No to nadajesz sie na policjanta musze przyznac.


żebyś wiedział że po pijaku też potrafię się zachować. widzisz system powinien być tak skonstruowany żeby uczciwy człowiek nie musiał się bać, ani pijanego d****a ani pajacy spod bramy. oczywiście jako lewak tego nie rozumiesz, poza tym sam nie potrafiłeś na bramce traktować ludzi normalnie i rzucałeś nimi o ziemię. skąd wiesz że nic nie połamałeś? a może koleś miał słabe serce i po 200 metrach zszedł na zawał?
oczywiście wszech wspaniałemu lejusowi wszystko wolno




hahahahaah owszem rzucilem nim i nie o ziemie tylko o parkiet :D Koles zwyzywal barmakne od cuntow itd bez zadnego powodu. Do kolesi ktorzy sie tak zachowuja nie mam sentymentow :D Jezeli koles zwyczajnie sie awanturowal z innym lub mnie bluzgal grzecznie go wyprowadzalem, i zawsze najpierw kulturalnie prosilem zeby wyszedl. Jak ktos obrywal to:
-uderzyl pierwszy
-zahcowywal sie rasistowsko
- obrazal/obmacywal obce kobiety w tym barmanki
ale generalnie zdarzalo sie to BARDZO rzadko. Nie widze powodow dla ktorych mialbym kogos bic lub ponizac tylko daltego ze sie awanturuje pijany. Wiele z tych osob ktore nawrzucalo mi po pijaku na drugi dzien rpzychodzili przeprosic ze nie wiedzieli co im odwalilo po alku i koledzy im opowiadali i im glupio.

Generalnie nawet jak typ juz grubo swirowal to lapalem w pol lub od tylu i wyciagalem i tyle. Inne akcje owszem byly ale w takich sytuacjach jakie wspomnialem. To niestety nie dotyczylo czesto innych ochroniarzy ktorzy znali 1000 paskudnych sztuczek i potrafili sobie wyzywke nawet na kobietach zrobic, sam widzialem jak ochroniarz po godzinach wytaszczyl laske po podlodze z lokalu i rzucil nia przez drzwi na dobre 1.5 metra, bo krzyczala na swojego chlopaka. To samo robili z pijanymi. Tobie to tez by sie pewnie podobalo mi nie.

Rasizm, przemoc na kobietach i dzieciach oraz dotykanie kobiet ktore se tego nie zycza jak najbardziej zasluguje moim zdaniem na wylaczenie CCTV i spuszczenie kolesiowi lomotu zeby zapamietal na dlugo. A obijanie kolesi ktorzy sa zbyt pijani zeby sie obronic i poza pijackim wybrykiem i kilkoma bluzgami nic nie zrobili swiadczy tylko o tym ze slaby jestes. Jeszcze raz zastanow sie czy chcialbys jakby twojemu synowi zerwal sie film cos wywinal i tak by go policja potraktowala. Uscisnal bys reke temu policjantowi i powiedzal: "Dzieki za polamanie synowi kosci, niech sie nauczy zachowywac a nie burdy wszczyna po nocy, ja mu teraz polamie kilka kolejnych, musimy sie na piwo ustawic." . Tak?

Ale oczywiscie tu musialbys na takim kolesiu odreagowac batonem, polamc mu kosci i jeszcze sie na nim wyzyc jakby byl skuty i bezbronny. Wlasnie dlatego mamy potem typow wrzeszczacych JP czy HWDP, bo policja ma brak szacunku do osob i to zwykle tych ktore stanowia najmniejsze zagrozenie, bo do 2m na 2m murzyna bys pewnie mowi: pls calm down sir, we just want to talk.

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

jaki sprzęt w UK

Następny temat

BODYPOWER EXPO

WHEY premium