SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Śpieszmy sie jeść fasolkę,tak szybko potrafi spleśnieć%-)

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 153216

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Nie no koorva spam pelen felietonistow. Ide do dopingu tam sie wszyscy mieszcza w jednym zdaniu bo wiecej to zapominaja o czym pisza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
spłoniesz w piekle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Zartuje nie znam sie na SAA i zaraz by mnie zjedli. ZOstane przy fasoli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
mowiac inaczej mam twoim zdaniem isc i zachowywac sie jak blazen (zwykle nie rwe ksiazek w miescach publicznych bo skonczyly Ci sie argumenty? :D

Mowiac jeszcze inaczej jestes jednym z tych fence sitter co nie ma jaj przyznac ze nie ma Boga, oburza Cie wszystko co wyczyniaja jego wyznawcy ale zeby sie ktos nie urazil tego nie przyznasz.

Podoba Ci sie na przyklad wspolczesna tradycja brania ostrego narzedzia i okaleczania genitalii noworodkow? Zydzi do dzis to robia wycinajac noworodkowi napletek a muzulmanie wycinaja dziewczynkom lechtaczki w afryce. Spoko nalezy im sie szacunek nie? Nikog nie krzywdza tnac genitalia dzieciom w koncu to ich dzieci nie? Zyj i daj zyc innym a jak tna noworodkom genitalia to detal.

warezz - nie jestem w temacie SAA ale stawiam piwo ze to jak z suplementacja jak porownasz co wypisuja na tym forum z zachodnimi forami i badaniami naukowymi to sie za glowe zlapiesz

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"mowiac inaczej mam twoim zdaniem isc i zachowywac sie jak blazen (zwykle nie rwe ksiazek w miescach publicznych bo skonczyly Ci sie argumenty? :D "

nawiązałem tylko do latania z gołą dupą po kościele które tak pochwalałeś.
co do reszty odpowiedź masz wyżej, nie będę tego samego tłumaczył bo jak nie chcesz czegoś zobaczyć to nie zobaczysz, jak nie chcesz zrozumieć co napisałem to nie zrozumiesz. ide se lepiej poćwiczyć, po co marnować czas z trolem . dziś push press
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
warezz



ahahahaaha juz wjezdzam :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
leyus
warezz - nie jestem w temacie SAA ale stawiam piwo ze to jak z suplementacja jak porownasz co wypisuja na tym forum z zachodnimi forami i badaniami naukowymi to sie za glowe zlapiesz




Porownaj sobie sklad supli w EU i w US. czasami sie zastanawiam czy nie zamawiac stamtad.

Flex1976 kiedys pisal ze profesionalni kuturysci ktorych zna wala duzo mniejsze dawki niz niektore dzieciaki w dopingu. Masakra...

Zmieniony przez - warezz w dniu 2012-10-29 21:54:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2246 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35386
niezly dzik z tego kolesia 2metry i 60kg :D , co do supli to w europie wersje usa tez sa tylko trzeba sklad obadac, ale cenowo to tez inaczej, jacked w usa 19 dolla a w uk u mnie jest po 30f bylo po 20-25f ale ze zbanowali no to wiecej :D, 1f=2$ w uj taniej

O jedna osobe mniej na ziemi? A jakiez to ma znaczenie?

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

jaki sprzęt w UK

Następny temat

BODYPOWER EXPO

WHEY premium