SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Śpieszmy sie jeść fasolkę,tak szybko potrafi spleśnieć%-)

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 153172

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Siedzenie i chlanie jest takim samym objawem braku wlasnego myslenia jak bezmyslne pracowanie



“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hehe, nie tylko cork, ale wszedzie, ja z koleji nie chce pracowac, bo musze placic kare za to ze pracuje w postaci podatku, co jest nie fair, bo bede utrzymywal takich jak ja wiec....poki socjalizm istnieje to ja to p******e...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tzn pracuje ale podatkow nie place, do tego musza mi oddawac tax credity bo przeciez dokladam do pracy...taki jestem dobry...taki glupi system jest ze LEGALNIE mozna ich j**ac, a prywatnie sie rozwijac i inwestowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
kult
hehe, nie tylko cork, ale wszedzie, ja z koleji nie chce pracowac, bo musze placic kare za to ze pracuje w postaci podatku, co jest nie fair, bo bede utrzymywal takich jak ja wiec....poki socjalizm istnieje to ja to p******e...


od lat realizuje swoje osobiste cele dzieki socjalizmowi i dobrze na tym wyszedlem chociaz jak pamietam juz 5 lat temu cale to forum wrozylo mi koniec zasilkow i niechybne skonczenie z butelka cydru pod plotem lub strzykawka w zyle :D Wiekszosc celi udalo mi sie zrealizowac. Tak malo czasu tak duzo planow.

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
working is the worst possible way of spending your free time :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
kult
tzn pracuje ale podatkow nie place, do tego musza mi oddawac tax credity bo przeciez dokladam do pracy...taki jestem dobry...taki glupi system jest ze LEGALNIE mozna ich j**ac, a prywatnie sie rozwijac i inwestowac
Jesteś self-employed?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak self employed, ale ochrone robie od tak, nie stoje na bramkach itp, jak jest jakas powazna impreza z powaznymi ludzmi ktorzy np wynajmuja caly ICON to wtedy dzwonia po wlasciwa ochrone i tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
kult
tzn pracuje ale podatkow nie place, do tego musza mi oddawac tax credity bo przeciez dokladam do pracy...taki jestem dobry...taki glupi system jest ze LEGALNIE mozna ich j**ac, a prywatnie sie rozwijac i inwestowac


W tym sensie to i ja pracuje. Ale podatkow tez nie place. Inwestowanie jest problematyczne w UK trzeba bardzo dobrze znac przepisy, bo powyzej 16k oszczednosci nie naleza sie zasilki, juz kilka razy tu sugerowalem jak to obejsc :D Aczkolwiek nie jest to latwe, i odchodza Ci ocje inwestowania wolnego od podatku. To sa minusy ale coz.

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobra ja spadam, lece zrobić trening na dziś i spać:
czas 20 min, i maksymalna ilość serii
3 podciągnięcia, 25 pompek, 10 przyciągnięć nóg do klatki w zwisie na drążku, 10 przysiadów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
spoko leyus - kazdy system socjalny jest do wyj**ania, kwestia czasu, poprostu jeszcze nie wiesz jak...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

jaki sprzęt w UK

Następny temat

BODYPOWER EXPO

WHEY premium