SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Śpieszmy sie jeść fasolkę,tak szybko potrafi spleśnieć%-)

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 153233

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
2h spoko ale silowy+aero. Ja tak robilem i zrzucilem ponad 20kg w 2 miechy. jezeli sie boisz o miesnie to wrzuc BCAA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2246 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35386
Leyus ja od maja dopiero cwicze, teraz mam 79 o dziwo bo bylem 2tyg chory i nic nie jadlem praktycznie, wczesniej w pl troche cwiczylem ale potem ponad rok przerwy od konkretnych treningow itd. W maju mialem 70kg , a jak mialem 19 lat i zaczynalem silownie to mialem 59~kg,typowy ekto jestem, jak odpuszczam diete itd to leci ze mnie wszystko, tak juz mam Ps Zart wymyslilem na poczekaniu

O jedna osobe mniej na ziemi? A jakiez to ma znaczenie?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Ekto? A fe...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja jeszcze 5 lat temu jak jechałem do uk ważyłem 61. jakoś spowolnił mi metabolizm, że teraz waże 80, a gdybym sie uparł to za pół roku bym dobił 90kg tylko nie chce sie tak otłuszczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 712 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6861
leyus
p[rzywitam Cie tradycyjnym w tym dziale: kim ty kuhwa jestes? :D




Dzięki, cóż za miłe powitanie

wyobrażam sobie, jakbyśmy mieli coś takiego jak ten wiatrak w PL na studiach zrobić, nasze turbo - Mariolki zaraz wzniosłyby lament, że ta uczelnia to jakaś paranoja, jesteśmy niewolnikami studiów, w ogóle jak tak można, 8 godzin na uczelni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to na powitanie masz nam napisać coś o sobie:
po ilu mieszkacie na flacie? tylko nie kłam że masz pokój sam dla siebie bo nikt nie uwierzy
którą polską antenę satelitarną zawiesiliście na swoim domu?
ile osób przed Tobą było posiadaczem Twojego śpiworka?
przez którą agencję robisz i ile overtimeów robisz tygodniowo za najniższą krajową?
z którego roku jest Twój passat tdi?
ile kielni i główek od mopa nosisz w plecaku?
jakie pobierasz zasiłki i kto Ci robi za tłumacza?
czy znasz coś jeszcze poza jes bos, ok bos?
gdzie kupujesz fasolke i sajdera?
bez odpowiedzi na te pytania nie wróżę CI wielkiej kariery w tym dziale
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czaS MIja a odpowiedzi nie widzę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 712 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6861
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pisz odpowiedzi bo ban poleci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2246 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35386
Mariusz 80 ale slabej jakosci masz. Podlany jestes i chcesz zrzucac. Widzielismy twoja diete . Pie z czyms tam, frytki z lidla i inne smakolyki, i ty ns redu jestes. Ciekawe co jesz na ostrej masie nie dziwne ze sie podlales po 1 za malo kcal i organizm odkladal na potem, i jak z tego syfu co jadles chciales cos zrobic. ;d no hate pls k

O jedna osobe mniej na ziemi? A jakiez to ma znaczenie?

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

jaki sprzęt w UK

Następny temat

BODYPOWER EXPO

WHEY premium