SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Śpieszmy sie jeść fasolkę,tak szybko potrafi spleśnieć%-)

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 153247

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zanett25
mariusz masz racje nawet policjancji sa mili i usmiechnieci


no chyba zwłaszcza policjanci. zresztą oni się do niczego nie nadają poza wskazaniem kierunku zbłądzonemu turyście
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Co do inside job to obejrzalem i mieli kilak dobrych rzeczy ale nie lubie takich gowien hipisowskich. TO jest jak zaitgeist, fajnie sie to oglada ale obraz zakrzywiony mocno. Finansisci, rzad itd zakrzywia obraz w jedna strone, hipisi, anarchisici, narodowcy czy inne dziwne grupy w druga. Lubie poczytac, poogladac publikacje naukowe ktore nie sa sponsorowane, bo one zwykle podaja prawde bo tylko to ich interesuje i nie podaja wnioskow tylo pozwalaja je wyciagnac samemu. Sa tez alternatywni bloggerzy i darmowa edukacja finansowa w internecie gdzie mozna o tych rzeczach przeczytac z neutralnego punktu widzenia a nie: bankierzy tak dobrze sie bawili a my nie! spalic ich na stosie! Dobrze sie bawili bo byli cwani i wykombinowali jak sie dobrze bawic i nachapac kasy, rzad powinien dac im klapsa albo przypilnowac zeby sie nie bawili a nie z naszych podatkow im pomoc i tyle. Nie winie bankierow za sciemy i oszustwa, sam bym sie podpial, tylko jak zgarniasz wiecej niz inni ponies konsekwence a nie zostan wykupiony. Kilka rzeczy w inside job przekrecili zeby dorzucic do pieca.

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5712 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15591
codziennie czekam nie moge sie doczekac licze czas ale nudzi mi sie

NIEZASTAPIONA NIEPOWTARZALNA,CIAGLE SZALONA I ZAWSZE NORMALNA.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zanett25
on konczy o00.00 nudzi mi sie


aaaa to co innego
to może poćwicz pompki i przysiady na początek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5712 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15591
mariusz o tej porze za pozno

NIEZASTAPIONA NIEPOWTARZALNA,CIAGLE SZALONA I ZAWSZE NORMALNA.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5712 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15591
pokazujemy twarze tyle piszemy a sie nie widzielismy

NIEZASTAPIONA NIEPOWTARZALNA,CIAGLE SZALONA I ZAWSZE NORMALNA.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Kuro
Dodam tylko choc zbednie bo cytat mowi sam za siebie, ze jak trenujesz w te most bad ass MMA gym in town i widza Cie tam z kolegami to sorry ale zapinam rower w najgorszej mozliwej dzielni w calym NCL ze jak przegadal anglik ceny mieszkan to mowi: o jak tanio! a to benwell, nie chce zeby mi gardlo poderzneli. A kola mam na szybkim odpinaniu tak samo blotnik, nigdy nic nie zginelo. Zreszta zauwazylem ze council juz sie nauczyl jak trzyma cporzadek, oddac z 2-3 fragmenty tkaich dzielni imigrantom, i robi sie spokoj bo oni sobie nie pozwola zeby im pijane menty syf robily. Najbardziej hardkorowych chavow zaczeli wrzucac do 1-2 bialych dizelnic, takich z ktorymi sie juz nic nie da zrobic. Piekne miejsca do zamieszkania, polecam wszystkim tym co nie lubia azjatow.

To nie jest kwestia nielubienia azjatow. Tylko Anglicy lubia jak sie integrujesz. Rozmawiasz z nimi. Przestrzegasz ich regul. Wchodzisz w ich srodowsko.

Cwiczysz? Zaj**iscie.

Ilu jest takich marianow - polska telewizja, polski sklep, polskie jedzenie, polski fryzjer, polscy znajomi????

Trzeba byc soba, ale takze wejsc w srodowisko.

Cwiczenie w klubie to wlasnie jedna z tych rzeczy.




Musze Ci przyznac tu troche racji, jak napisalem kazda nacja ma jakies wady, no i ta masakrycznie rozwinieta wsrod pakistanczykow poczucie community zwyczajnie powoduje ze czesto Anglicy to juz dla nich nie community. Ja jestem dla nich ok bo pierwszy zrobilem krok w celu zaprzyjaznienia sie i automatycznie zostalem wlaczony do kregu po pewnym czasie. Anglik tego kroku nie zrobi i kolko sie zamyka.

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5712 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15591
to fakt ja np kupilam mojej sasiadce kwiaty na urodziny i jest milsza i usnmiechnieta to dziala

NIEZASTAPIONA NIEPOWTARZALNA,CIAGLE SZALONA I ZAWSZE NORMALNA.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
ja kiedys wrzucilem swoje zdjecie :D kto nie wrzucal na forum dawac, Kuro, Mariusz, zanett (imagehsack.us i link bez sciem :P ), to samo warezz. Na forum byly zdjecia tylko moje, Scorpio i Pikacumby reszta nigdy nie wrzucila

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zanett25
pokazujemy twarze tyle piszemy a sie nie widzielismy


a po co mamy pokazywać twarze? chcesz zobaczyć moją i się zawieść? hahahah
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

jaki sprzęt w UK

Następny temat

BODYPOWER EXPO

WHEY premium