SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Śpieszmy sie jeść fasolkę,tak szybko potrafi spleśnieć%-)

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 153227

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Red - ogarnij sie ostatnio mierzylem biceps jak mialem lat 24 czyli 5 lat temu i bylo 47 cm, jeszcze jakies pytania :D Nie mierze go bo nie jest wyznacznikiem czegokolwiek, moge zmierzyc udo bo to akurat jest wyznacznikiem i porownamy :D I jakie fotki mam wrzucic jak napinam biceps ktory mnie nie interesuje ? :D Moge wrzucic udo bo cala reszta nie ma sensu. Zreszta i tak nie jest dobre po tym jak wbilem +4 kg w miesiac przed zawodami powinienem sciac to do 105 kg.

Co mozesz w kimonie widziec pod wzgledem muskulatury :D Badzmy powazni :D Tyle co ja z twojej klaty w koszulce :D

EDIT : nie wiem czy to bylo 47 czy 45 :D Tak czy siak wiecej niz ty :D 5 lat od mierzenia :D Zreszta to nie istotne duzy biceps w stosunku do reszty przeszkadza tylko spowalniajac uderzenia. Zaufaj mi nie wygladam jak zapalka, wiekszosc mam w nogach i w plecach.

Zmieniony przez - leyus w dniu 2012-10-10 18:18:35

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Usunięty przez Mariusz_19 za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Usunięty przez Mariusz_19 za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
leyus
Zaufaj mi nie wygladam jak zapalka, wiekszosc mam w nogach i w plecach.


wiekszość masz w gaciach jak do ubikacji nie zdążysz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Tutaj powinien być permanentny ban za łamanie pkt 5. regulaminu forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
warezz
kult
nie w takiej ochronie robie, D1 nie ma problemy, south limerick moze byc roznie, szzcegolnie klub ICON ale ja nie stoje na bramce, tylko inne rzeczyrobie.

Slyszalem ze wskrzesili Trinity i tam sie rozne rzeczy dzieje. kiedy ja mieszkalem w Lim (7 lat temu) to wlasnie w tej okolicy i w strone Dublin Road bylo niespokojnie


trinity to zawsze byla porazka, zawsze jakies noze itp, ale nie ma tragedii, leyus dobrze pisze, wszybciej niz policja i po sprawie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co do martwych to 200% swojej wagi przy siadzie czy martwym to zaden wyczyn, ja martwe robilem po 230 x 8 przy 80kg wagi a siadalo sie po 200...na szczescie zmadrzalem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobra wonsate polaczkowate parobki, piszcie coś, kłućcie się kto więcej zrobił dziś ołwertajmów, kto więcej kurczaków oskubał? kto więcej talerzy wylizał, albo ryb wypatroszył. pisać, kłócić się!!!! dostarczcie mi rozrywki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kult
co do martwych to 200% swojej wagi przy siadzie czy martwym to zaden wyczyn, ja martwe robilem po 230 x 8 przy 80kg wagi a siadalo sie po 200...na szczescie zmadrzalem


jak ważyłem 60kg to zrobiłem 140 w przysiadzie i 130 w MC czyli było to ponad 200% masy ciała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
dobra wonsate polaczkowate parobki, piszcie coś, kłućcie się kto więcej zrobił dziś ołwertajmów, kto więcej kurczaków oskubał? kto więcej talerzy wylizał, albo ryb wypatroszył. pisać, kłócić się!!!! dostarczcie mi rozrywki


Co teraz jesz? fasolke Heinza czy po prostu frytki?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

jaki sprzęt w UK

Następny temat

BODYPOWER EXPO

WHEY premium