SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[NAJLEPSZA FIT PRZEMIANA] Nagrody!

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28592

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Mi by pasowało do 7 lipca. Diurezę akurat bym zaczął 28 czerwca.

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 2221 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 260326
Do połowy lipca to faktycznie chyba za długo, ale taki maksymalny termin na 10 lipca wydaje się ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 686 Napisanych postów 6789 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66948
kto nie da wpiski z podsumowaniem do 10 nie bierze udziału w glosowaniu
to by miało sens
1

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 549 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12768
To jeszcze napiszcie jak tu zrobic najlepszy efekt. Zmniejszyć brzuch i zwiększyć muskle, wyciągnąć jakieś żyłki. Pewnie ładowanie WW + trening, ale jak to ułożyć, zeby nie wyj**ało brzucha. Wiem napewno, że zawsze jak zjem twaróg to mam gulę nad k*tasem przez 2 dni jakbym był w ciąży;) Czego jeszcze unikać? Chciałbym uzyskać jak najlepszy efekt, jak nie zakombinuje to nic nie będzie widać heh bo czas rywalizacji to u mnie okres wychodzenia z redukcji (która "niewiadomoczego" nie pokazała)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 1059 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28471
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 686 Napisanych postów 6789 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66948
jak się wiekszość zgadza to tak
1

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Mi pasuje. Ja i tak będę dalej ciągnął bo ostatnio mam nawrót zjd i jest dupa jednym słowem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 271 Wiek 108 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4040
A mi wszystko jedno - i tak jestem pikny :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
jak dla mnie ok , 10 lipca. Ale to chyba organizator (Solaros) powinien potwierdzić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1362 Napisanych postów 3570 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55653
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[BLOG] walker1707

Następny temat

prosze o pomoc

WHEY premium