SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] Do wesela się wyrobi. Alex3311 & popuri.

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20110

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 338 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6776
Dzień 23



Zestaw B :

MC klasyczny 4 serie 12x12x10x7 ostatnia seria z progresem 5 kg :)
Wykroki 4 serie x12
Wyciskanie sztangielek na ławce skośnej dodatniej 4 serie 12x12x10x10
Unoszenie sztangielek do boku stojąc 3 serie 12x10x10
Prostowanie przedramion na wyciągu górnym 3 serie 12x12x10
Uginanie przedramion ze sztangą ( zrobiłem to zamiast uginania przedramion ze sztangielkami ze względu na to że przy MC przedarły mi się odciski na ręku a na sztandze były gumowe "uchwyty" )
Wymachy nóg w podporze 3 serie 12x12x12

Trening na plus ale zdenerwowały mnie te odciski. Nie dość że utrudniały trening to jeszcze pieką non stop jak diabli.


Z dietą dzisiaj średnio. No ale od jutra wątpie żebym złapał jakikolwiek deficyt
Zrzut :




Omega 3, witaminki C i D

Ogólnie ze zdrowiem dzisiaj o wiele lepiej - porządnie się wygrzałem w nocy i z tego przeziębienia został tylko katar. W domu było dosyć sporo do pomocy, więc miałem co robić. Pomagałem przyżądzać różne potrawy. Ooj będzie co jeść :3 Jutro tradycyjnie bezmięsa, ale jest tyle ryb, że z białkiem nie będzie najmniejszego problemu :3

Życzę wszystkim wesołych, spędzonych w rodzinnym gronie i spokojnych świąt :) Nie zalejcie się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co do odcisków, to przyzwyczaisz się, ja kiedyś musiałem przez to przerywać podciąganie np., tak bolało, teraz już w ogóle nie czuję, tylko nie zakładaj żadnych rękawiczek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 338 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6776
No odciski towarzyszyły mi od początku treningów na siłowni ( od 1 grudnia ), ale dzisiaj pierwszy raz się przerwały :/ szczypie strasznie. Przy sw miałem podobne na stopach. Tam też trzebabyło się przyzwyczajać :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A no, ja po pierwszym treningu boksu sobie mocno obtarłem stopę, bo zamiast ją odrywać od ziemi podczas sparingów czy tam techniki, to ja ją ciągnąłem za sobą po prostu, musisz to przeboleć

Zmieniony przez - MaksymS w dniu 2014-12-24 00:47:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 338 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6776
Dzień 24
Wczoraj

Wigilia hmm czyt. dzień cheatów Jedynym "normalnym" posiłkiem były nalesniki na śniadanie, później jadłem wszystko co wpadło mi pod rękę :D Z racji tego że jedynym źródłem węglowodanów na stole wigilijnym było ciasto do pierogów to byłem świadomoy dosyć sporego deficytu węgli :D Nadrobiłem słodyczami Dzisiaj postaram się o jak najczystsze posiłki i wieczorem wstawię już normalną rozpiskę :)
Podziwiam tych którzy umieli się opanować z jedzeniem smakołyków i rzeczy spoza diety :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 338 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6776
Dzień 25 i 26
Heh, nastąpiła mała zmiana planów Jednak uznałem że podaruję sobie trzymanie miski przez te 2 kolejne dni. W końcu święta noo ;) Treningu też nie było bo siłownia od 24 do 26 zamknięta. Od jutra już będzie dieta na sto pro, trening także. Podsumowanie będzie w okolicach popołudnia a rozpiska z dnia tak jak zwykle godzinami wieczorowymi a raczej nocnymi. Koniec opier*****ia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 338 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6776
PODSUMOWANIE GRUDNIA

Na wstępie chciałbym jeszcze raz serdecznie podziękować moderatorom za to że wybrali mnie do wzięcia udziału w tym konkursie. Dzięki temu moje życie mocno się zmieniło. Oczywiście na lepsze.

Podsumowanie zacznę od krótkiego opisu mojej pracy z trenerem :
Po tym miesiącu jeszcze bardziej jestem utwierdzony w przekonaniu że nie mogłem lepiej trafić, a uargumentuję to następująco.
Z racji że jestem początkującym mam mnóstwo pytań na przeróżne tematy. Na każde pytanie otrzymuję zadowalającą odpowiedź od trenera. popuri bardzo mnie mobilizuje, a nawet czasem chwali ! :3 Kontaktujemy się ze sobą praktycznie codziennie - przez wielką ilość moich pytań - nasze relacje są bardzo miłe. Nie wiem czego można chcieć więcej od personalnego trenera. Pełen profesjonalizm, pełne zadowolenie "klienta", a raczej podopiecznego :)

Drugim punktem będą wymiary
Od lewej wymiary początkowe, po prawej dzisiejsze. Nie ma fajerwerków, no ale to dopiero miesiąc :)
waga 71kg - 72,8 kg
biceps 32cm - 32,5 cm
klatka 100cm - 100 cm
talia 85cm - 85.5 cm
udo 50 cm - 50 cm

Mimo iż po wymiarach nie widać zbytnio progresu, uwżam że na zdjęciach progres widać. Lekki ale widać :) Osobiście te porównanie zdjęć zmobilizowało mnie jeszcze bardziej :)









Powoli przechodząc do końcówki napiszę o moich odczuciach :
Jestem mega zadowolony. Bardzo mi się podoba ten zdrowy tryb życia. Co do diety. Można powiedzieć że mam wolną rękę. Na początku tego konkursu dostałem szablony tego co mogę jeść i z tych rzeczy korzystam, przyrządzam, jem, wstawiam do zrzutu a następnie wysyłam zrzut do trenera aby zapytać o opinię. Zostałem nawet nie raz pochwalony za to że potrafię sam układać dietę :) Oczywiście nie czuję żadnego nacisku ze strony trenera i jem tylko to co lubię. Taki tryb mobilizuje mnie jeszcze bardziej :)
Jeżeli chodzi o siłownię to można powiedzieć że mocno się polubiliśmy. Bardzo tęsknimy za sobą w przypadkach kiedy nie uda nam się spotkać trzy razy w tygodniu. Każde spotkanie jest przyczyną wylewania się ze mnie lotrów potu. Normalnie już pisząc nie czuję żadnej niechęci ani znudzenia. Lenistwo także wygoniłem ze swojego życia.

Na końcu króciutko opowiem o planach :
Od początku stycznia planujemy wzbogacić moją suplementację w kreatynę i możliwe że w białko lub gainer. Narazie tylko kreatyna jest pewniakiem. Trening prawdopodobnie nie ulegnie zmianie, możliwe są jedynie drobne zmiany. Najprawdopodobniej dodamy do mojego planu cardio i podbijemy jeszcze kcal w najbliższym czasie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Dziękuję bardzo za współpracę, również z mojej strony jest bardzo przyjemna :) Bardzo szybko się uczysz, więc tylko kwestia czasu jest poprawa wyglądu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7514 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385512
dobrze jest i lecicie dalej z tematem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 736 Napisanych postów 9812 Wiek 22 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 328492
Ładnie, ciśniesz dalej! :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[DT] maciek608 - Dare to be DIFFERENT

Następny temat

Dziennik konkursowy: julcziik & Marian 87.

WHEY premium