SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] Do wesela się wyrobi. Alex3311 & popuri.

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20107

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 338 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6776
Jeszcze się nad tym zastanawiam. jeżeli tak to na pewno z mniejszą intensywnością niż to było dotychczas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 773 Wiek 56 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 24347
Alex- odwaliłeś kawał na prawdę solidnej roboty, wyrazy uznania. Mam nadzieję, że twoja przygoda ze sportem jeszcze potrwa- sam widzisz, że warto.
Popuri- gratulacje za efektywną współpracę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 338 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6776
Dziękuję bardzo Dziura ! Bardzo mi miło :)

Oczywiście nie zamierzam przestać ćwiczyć ! Masa leci dalej :)

Zmieniony przez - Alex3311 w dniu 2015-02-26 18:26:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 338 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6776
TomQ-MAG / Remik7

Mógłbym prosić o przeniesienie dziennika do działu "dzienniki juniorów" tak jak to było zapowiadane i ewentualną zmianę nazwy ? Z góry bardzo dziękuję. Od jutra zaczynam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12043 Napisanych postów 160461 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234464
jasne, jaka cie interesuje nazwa?:)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 338 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6776
[DT] Do wesela się wyrobi. Alex3311 & popuri.

Dzisiaj wieczorem wstawie małe info jak to będzie tutaj u mnie wyglądać.

Tomqu z góry dziękuję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 338 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6776
Okej no to tak. Witam wszystkich w dziale "Dzienniki juniorów". Brałem udział w konkursie w którym celem było zdobycie jak najwięcej masy. Przez te 3 miesiące konkursu osiągnąłem spory progres. Niestety nie wygrałem żadnego podsumowania. Pozostawiając już bez komentarza decyzję moderatorów po ostatnim podsumowaniu przedstawię jak to będzie tu wszystko wyglądać.

Raz dziennie będę wchodził na sfd w celu uzupełnienia diety na potreningu. W każdy weekend będzie podsumowanie razem z obwodami z wypiskami diety z całego tygodnia i wypiskami treningów. Prowadzić mnie będzie nadal popuri, za co mu składam wielkie podziękowania. Zapraszam do śledzenia i komentowania. Pozdro ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 587 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8238
Cel masa dalej aktualny ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 338 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6776
Oczywiście :) Dobrze że zapytałeś. Zapomniałem napisać : Dokładam kolejne kcal. W dnt : 3350/ b/w/t : 150/490/90 w dt : 3800 / b/w/t 170/580/90
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Dokładnie, te 3 miesiące to początek dopiero :) za jakiś czas będzie dzik
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[DT] maciek608 - Dare to be DIFFERENT

Następny temat

Dziennik konkursowy: julcziik & Marian 87.

WHEY premium