SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] Do wesela się wyrobi. Alex3311 & popuri.

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20109

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 736 Napisanych postów 9812 Wiek 22 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 328492
Nie ma się co ciężarów wstydzić, każdy kiedyś zaczynał ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 338 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6776
Dzień 5
DNT






Omega3


Dzisiaj bardzo zły dzień. Złe samopoczucie, brak apetytu, krwotoki z nosa, biegunka. Mam tylko nadzieję że to nic poważnego i że jak najszybciej przejdzie. Zjadłem tyle ile mogłem. Jeśli zdrowie dopisze to jutro nadrobię z dietą i tym marnym dzisiejszym wpisem, za który wszystkich przepraszam. Idę spać, do jutra.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 736 Napisanych postów 9812 Wiek 22 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 328492
Tego łososia to ja bym jednym kęsem wtarmosiła :D
Mam nadzieję, że jutro będzie lepiej. Trzymaj się!

Zmieniony przez - julcziik w dniu 2014-12-06 07:49:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 338 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6776
Dzień 6



Dzisiaj zestaw A :
Przysiady ze sztangą trzymaną z tyłu. 3 serie 10x10x7 Miałem spore problemy z oddychaniem, przy ostatniej serii ciemno przed oczami, obawiałem się że zemdleje dlatego dokończyłem nogi serią wykroków x12.
Wyciskanie sztangi na ławce płaskiej 4 serie 12x10x8x5 Ostatnią serie ledwo co skończyłem :) Był ogień :>
Sćiąganie drążka, siedząc, na wyciągu pionowym 4 serie 12x10x10x9 Nigdy tak nie czułem pleców jak dzisiaj. Jestem mega zadowolony, Chyba ogarnąłem technikę :D
Wyciskanie sztangielek siedząc 3 serie 12x12x10 Uważałem na wszystkie aspekty pod względem technicznym. Jestem z siebie zadowolony :)
wyciskanie francuskie sztangą do czoła 3 seire 10x10x10 dosyć mały ciężar, uczę się wykonywać to ćwiczenie, ale trice czułem ;)
Uginanie przedramion ze sztangą 3 serie 12x10x7 Ciężar z progresem 2,5 kg obok mnie wykonywał to samo ćwiczenie jakiś pan, robił to w wielkim chaosie, jestem dumny z mojej techniki :)
Spięcia brzucha 3 serie 14x14x14 dzisiaj z obciążeniem. Bardziej paliło :)
Ogólnie jestem bardzo zadowolony z dzisiejszego treningu. Wyspałem się, zjadłem śniadanie, poszedłem na siłkę o 10. Wszystko super, tylko te przysiady do poprawy.


Dzisiaj tylko 4 posiłki ale obfite i w regularnym odstępie ~4 godzin :)

śniadanko :


Posiłek numer 2. To było przepyszne :3333


Obiadek taki sam do tej pory.

Kolacja, a w tle KSW :) Mała ciekawostka na koniec.


I zrzut z całego dnia :



Omega 3



Dzisiejszy dzień bardzo udany i treningowo i jedzonkowo :) Co do KSW :3 To moja pierwsza gala podczas której nie jem rzeczy typu chipsy/pop-corn i nie popijam Pepsi etc. Jestem z siebie mega dumny :DD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przysiady do poprawy to ma pewnie 90% bywalców siłowni, w tym ja ;) Trudne technicznie ćwiczenie, więc nie ma co się przejmować, że nie idą w 100% poprawnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 338 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6776
Dzięki MaksymS za miłe słowo :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 736 Napisanych postów 9812 Wiek 22 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 328492
Widzę, że już wszystko się unormowało.
Narobiłeś mi ochoty na naleśniory! :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 338 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6776
Dzień 7

DNT



Coś jest ze mną nie tak. Wstałem koło 9 zrobiłem sobie super ekstra śniadanko wszystko super. Około 13 położyłem się spać, obudziłem się rozpalony - 38.7 na termometrze. Oczywiście kompletny brak apetytu i cały dzień przeleżany w łóżku. Jutro nie idę do szkoły, pójdę do lekarza, wezme też skierowanie na badania co by sprawdzić czy coś poważniejszego się nie dzieje. Nawet nie wiecie jak bardzo jestem zdenerwowany.

zrzut dzisiejszego dnia. Te kotlety mielone zjadłem tylko dlatego, że mama zrobiła to na obiad a ja nie miałem sił żeby bawić się w przyrządzanie kurczaka.


z supli tak jak do tej pory : Omega 3

Tak bardzo bym chciał żeby nic mnie nie zatrzymywało w dążeniu do celu.

Zmieniony przez - Alex3311 w dniu 2014-12-07 21:48:54
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[DT] maciek608 - Dare to be DIFFERENT

Następny temat

Dziennik konkursowy: julcziik & Marian 87.

WHEY premium