SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[Blog] droga do upragnionej sylwetki

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 62720

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1120 Napisanych postów 1999 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 91296
Szybka wpiska bo nic cieawego sie nie dzieje. W sobote lepiej sie poczulem to przeorałem ładnie nogi a dzisiaj plecy to juz byl freestyl bo brak sil kompletny wiec spróbowałem nowe cwiczenia dropy byly pauzy czysta zabawa. Brakowalo mi tego. Z dieta ostatnie sni porazka dopadl mnie kryzys po ponad roku ale wk***iam sie na to wiec jeszcze nie jest źle, mysle ze po Łodzi znów wszystko bedzie dopięte na 110%.








...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Wszyscy teraz kryzysy, taki okres, powtarzam to już w którymś tam temacie- damy rade
Łódź nas uleczy!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1120 Napisanych postów 1999 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 91296
Tomek znalazłem pozytywy kryzysu i siedzenia w domu. Plan jest taki odpuszczam treningi siłowe aż do Łodzi bo uznałem że nie ma sensu chodzić żeby chodzić. Uciąłem jeszcze ww będzie różnie zależnie od apetytu dzisiaj tylko 160. Mam nadzieję że poprawię troche wrażliwość, cardio bez zmian i teraz bdde 2 razy stawał do lustra i pozował.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 880 Napisanych postów 6619 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 267548
Ja to cały 2018 mam kryzys hehe głowa do góry
1

MASA MASA MASA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Mi z kolei mimo aury i takiej pory motywacji nie brakuje... Tylko te urazy mnie z równowagi wyprowadzają bo gdyby nie to to bym ze sztang precle dziennie wyginal, a tak czasem ból zwycięża.
Taki odpoczynek krotki dobrze aci zrobi, w tydzień się formy nie robi i w tydzień też nie traci więc głowa do góry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1120 Napisanych postów 1999 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 91296
Grzesiu tu nie chodzi o aure tylko o zdrówko grypa dopadła.
Dobra opierdzielac mnie teraz z góry na dół żebym miał co rano poprawiać.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Mnie plecy znow wkurviaja, ale razniej mi i niech razniej bedzie Wam- bo kazdy cos tam ma nie tak Poplaczemy sobie w Lodzi, ponarzekamy- wyzdrowiejemy

Dominik, pozowanie spoko, jedynie nad pozami przodem trzeba popracowac, szczegolnie, lepiej pokazac najszersze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Ja nie oceniam bo sam dalej kalecze. Pomęczyc mam zamiar w Łodzi ludzi którzy to potrafią bo machać zelastwem już potrafię nieco, a pozowanie to już tak średnio więc trzeba wykorzystać obecność tyłu fachowców
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1120 Napisanych postów 1999 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 91296
opalinho
Ja nie oceniam bo sam dalej kalecze. Pomęczyc mam zamiar w Łodzi ludzi którzy to potrafią bo machać zelastwem już potrafię nieco, a pozowanie to już tak średnio więc trzeba wykorzystać obecność tyłu fachowców

Też mam taki plan jadąc tam niestety fachowcy do mnie nie zaglądają tak jak do Ciebie więc bede ich w Łodzi męczył ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
A tam nie zaglądają.... Ale trenera masz Pro... To załatwisz aby pokorygowal, hehe
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Procentowy udział włókien mięśniowych

Następny temat

Jak połączyć te treningi????

WHEY premium