SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[Blog] droga do upragnionej sylwetki

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 62783

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1120 Napisanych postów 1999 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 91296
Co prawda to prawda i w nim cała nadzieja. Teraz tylko sie zgadać i niech ukierunkuje troche mnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Poznaja Cie ludzie na ustawce, ro od razu odwiedziny w dzienniku skocza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1120 Napisanych postów 1999 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 91296
Kolej na mnie napisac cos na temat ustawki. Niebo a ziemia w porównaniu z ustawka we Wrocławiu, fajnie było pogadac zobaczyc was no i większość poznać. Dziękuję Lasicy za ugoszczenie a w sumie udonowienie czułem się u niego jakbyśmy się znali szmat czas a dbał o mnie i Czawaja niesamowicie. Oby więcej takich ludzi było na tym świecie i żebyście trafiali na nich w swoim życiu.



Piatek to był wyjazd po pracy do wrocka nocleg i skrócenie drogi do Łodzi o 9:15 odebrałem Tomka ze stacji i poszlismy na kawke i ciasto. Później uderzylismy do sklepu na zakupy i pogadać. Po całej ustawce i jedzeniu pojechaliśmy do Łukasza ogarnac sie pogadać zrobic jedzenie na niedzielę. Czawaj zrobił mi naleśniki na potreningowy i musze powiedzieć że tak samo smakują jak wyglądają!!! W niedziele pobudka o 5 i szykowanie sie na trening nóg dołączył do nas Banan. Byl udany trening nóg tylko gorzej z powrotem i jazda 4h za kółkiem. Teraz leżę i zdycham.

Jeszcze raz dzięki wszystkim. Oby wiecej takich spotkań!!!










...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1120 Napisanych postów 1999 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 91296
domino1664
Kolej na mnie napisac cos na temat ustawki. Niebo a ziemia w porównaniu z ustawka we Wrocławiu, fajnie było pogadac zobaczyc was no i większość poznać. Dziękuję Lasicy za ugoszczenie a w sumie udonowienie czułem się u niego jakbyśmy się znali szmat czas a dbał o mnie i Czawaja niesamowicie. Oby więcej takich ludzi było na tym świecie i żebyście trafiali na nich w swoim życiu.



Piatek to był wyjazd po pracy do wrocka nocleg i skrócenie drogi do Łodzi o 9:15 odebrałem Tomka ze stacji i poszlismy na kawke i ciasto. Później uderzylismy do sklepu na zakupy i pogadać. Po całej ustawce i jedzeniu pojechaliśmy do Łukasza ogarnac sie pogadać zrobic jedzenie na niedzielę. Czawaj zrobił mi naleśniki na potreningowy i musze powiedzieć że tak samo smakują jak wyglądają!!! W niedziele pobudka o 5 i szykowanie sie na trening nóg dołączył do nas Banan. Byl udany trening nóg tylko gorzej z powrotem i jazda 4h za kółkiem. Teraz leżę i zdycham.

Jeszcze raz dzięki wszystkim. Oby wiecej takich spotkań!!!


























...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Bylo mega!!! Dzieki wielkie za transport i kozacka asekuracje przy siadach, ale o tym jutro bedzie w dzienniku

Kurva jaka mala lapa przy nalesnikach...;-(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958534
Bardzo miło było poznać
Dzieki za odwiedziny, solidne zakupy - w razie jak coś będziesz potrzebował w przyszłości i będę w stanie pomóc, to pisz śmiało - postarm się zrobić lepsze ceny i zawsze coś dorzucić gratisowo, nawet jestem w stanie zrobić paczkę i ją wysłać bez problemu, taka obsługa tylko dla najbliższych z forum.
Fajnie było razem potrenować w niedzielę, szacun za Wasz trening, ciężary szły konkretne i zajazd nie był mały, a przeciezdzien wczesniej tez dawaliście z siebie sporo.
Szkoda tylko,ze czas zawsze na takich spotkaniach szybko zapieprza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1120 Napisanych postów 1999 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 91296
Dzięki Banan za miłe słowo, mi także bylo miło poznać admina forum a także człowieka ktory robi forme na domowym jedzeniu. Oby więcej takich spotkań i treningów wszystko ogarniałeś na 5+ . W razie potrzeby napewno bede się odzywał Na treningu bylo trzeba się pokazać że ludzie z Międzylesia też potrafią ćwiczyć !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Eddie Hall z Międzylesia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1120 Napisanych postów 1999 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 91296
Wczoraj pierwszy trening na mojej mordowni po ustawce i chorobie. motywacja i silyv wróciły oby tak dalej bo cele sa do zrobienia silowe do końca roku.
Jak powiedziałem wczoraj mojej narzeczonej jak beda caly czas takie treningi to szybko się "zwróci" ustawka <3




Pull1
1. Deadlift 5s8p 185x8
2a. Pendley row 5s8p
2b T raise 5s10
3.Seated cable row - 5s12p
4a.Latpull down - 5s10p
4b.Incline db curl - 5s10p
Troche sie pobawiłem przed lustrem...










Zmieniony przez - domino1664 w dniu 2018-11-07 19:01:52

Zmieniony przez - domino1664 w dniu 2018-11-07 19:02:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Fajnie fajnie, nowa motywacja to założę się, że i rekordy wskoczą nowe zaraz- dość powiedzieć, że taki padł już przy siadach na 7x!
Pozy fajnie Ci wychodzą te nietypowe klasyczne, też muszę je nadgonić! Zayebiście widać separację 2ek od 4ek tyłem, u mnie tego absolutny brak...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Procentowy udział włókien mięśniowych

Następny temat

Jak połączyć te treningi????

WHEY premium