SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] andzio_koksik BYĆ MISTRZYNIĄ DLA SAMEJ SIEBIE

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 65553

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
wciąż przypomina że jesteś na sportowym forum dyskusyjnym .
Stargetowanym na KULTURYSTÓW (i o zgrozo.... kulturystki!)
no niestety musiałam wypowiedziec te słowo tak - baby uprawiające kulturystyke istnieją

NA SFD e mamy sie wspierać, pomagac sobie w naszych kulturystycznych celach.
taki jest cel i nawet opisany w regulaminie
U Ciebie nie widze spełnienia głównego założenia celu tego forum.

W takim razie gdzie my kulturystki mamy się podziać?
bo ja już sama nie wiem, zgłupiałam. Ty wydajesz się rozsądny wieć doradź.
Gdzie kobiety kulturystki maja miejsce - gdzie się je wspiera w sposób merytoryczny, przyjazny, normalny ?



Zmieniony przez - natalijka w dniu 2018-12-17 23:28:30
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94911 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
Antkowi się fora pomyliły .
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 900 Napisanych postów 2260 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 174902
widać sporo zawziętości i kobiecości - oczywiście w wydaniu sportowym.
Czy ją będziesz chciała "zatracić" finalnie czy nie, to już twoja sprawa - na razie widać, ze masz serce do tego sportu!
żyły na bickach też piękne - grubaśne kable, zazdroszczę - czyli gen też jest

PS. Łodzianin mi przypomniał - kiedyś na innym forum,gdy ćwiczyłem ~2lata i marzeniem było 40cm w bicu byle jakiej jakości - ktoś wstawił zdjęcie Nassera El Sonbaty - byłem świecie przekonany - "to jest przesada etc" - dziś wiem, że to jest ciężka praca, konsekwencja, upór, nawet odwaga.

PS2. to pewnie niedługo ustawka treningowa z Natalią :)



Zmieniony przez - kwachor w dniu 2018-12-18 14:19:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12195 Napisanych postów 22041 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627636
Zdjęcia obejrzałam z olbrzymią przyjemnością. Co sie komu podoba to sie podoba. Mi się ogrom Twojej pracy podoba przede wszystkim!!!
I jak to ktoś wyżej napisał - masz gena do tej zabawy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
charakter to Ona też ma do tego sportu :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 276 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9116
Antos098
niby każdy woli
wszak tą najbardziej gorzką

od strony tego chorego sportu oceniając : forma wyśmienita
od strony innej oceniające, poza sportowej : aseksualność, brak naturalnego odruchu "pociągu" do płci przeciwnej w takiej formie, wynaturzenie i hodowla organizmu

nie jestem przeciwny, uwielbiam gdy ktoś się wyłamuje poza pewien "schemat" czy standard
jest w jakimś stopniu wyjątkowy, kontrowersyjny, płynący pod prąd
nie mniej przy tym w takiej formie : nie jestem w stanie lekceważyć swojej natury i dla mnie kobiecość to dokładne przeciwieństwo tego co na fotografii
ale też i nie wypacykowane, sztuczne Panie, gdzie występuje przerost formy nad treścią

rzecz jasna, po cichu kibicuję w spełnianiu tego co sobie tam wymarzysz czy założysz może się odmieni


Super! Skoro dla ciebie kobiecosć to przeciwieństwo mojej sylwetki jak i laleczek barbi to po co zaglądasz do tego działu? Uwierz mi ,nie znajdziesz tu kobiety w swoim stylu :) Tu są kobiety z mocnym charakterem ,które mają jasno określone cele na przyszłość. Kazdy ma inne zainteresowania ,ale to forum jest własnie zwiazane z sylwetką i KULTURYSTYKĄ. Tak zgadza się , chcemy być kulturystkami-taki jest nasz cel :) Więc jesli szukasz kobiety o delikatnych kształtach, szczupłej figurce to sorki,ale pomyliłeś trochę fora . Powodzenia ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 276 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9116
natalijka
charakter to Ona też ma do tego sportu :)



Oj zgadza się :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 276 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9116
Paatik
Zdjęcia obejrzałam z olbrzymią przyjemnością. Co sie komu podoba to sie podoba. Mi się ogrom Twojej pracy podoba przede wszystkim!!!
I jak to ktoś wyżej napisał - masz gena do tej zabawy.



Dziękuje bardzo :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 276 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9116
kwachor
widać sporo zawziętości i kobiecości - oczywiście w wydaniu sportowym.
Czy ją będziesz chciała "zatracić" finalnie czy nie, to już twoja sprawa - na razie widać, ze masz serce do tego sportu!
żyły na bickach też piękne - grubaśne kable, zazdroszczę - czyli gen też jest

PS. Łodzianin mi przypomniał - kiedyś na innym forum,gdy ćwiczyłem ~2lata i marzeniem było 40cm w bicu byle jakiej jakości - ktoś wstawił zdjęcie Nassera El Sonbaty - byłem świecie przekonany - "to jest przesada etc" - dziś wiem, że to jest ciężka praca, konsekwencja, upór, nawet odwaga.

PS2. to pewnie niedługo ustawka treningowa z Natalią :)


Pamiętam ,jak zaczełam przygodę z siłownią znajomi mowili mi "masz gen , zobaczysz kiedys bedziesz kulturystka" Wtedy nie wierzyłam. Teraz mam ogromne plany i cele na przyszłość. I wierzę w to ,że je osiągne. Wiem ile to wymaga pracy ,czasu,pieniedzy...ale ja jestem cierpliwa. Sama droga pownna być przyjemnoscia i tak jest :) Nakręcasz sie coraz bardziej i wierzysz w siebie coraz mocniej :) To jest piekne <3 Małymi kroczkami do przodu !


Z NATALIĄ TO MOJE MARZENIE ZROBIC TRENING I POTEM WSPÓLNA SZAMKA !




Zmieniony przez - kwachor w dniu 2018-12-18 14:19:18
...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dążenie do wymarzonej formy

Następny temat

Jakieś porady odnośnie sylwetki bokiem i rozbudowy klaty

WHEY premium