SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] andzio_koksik BYĆ MISTRZYNIĄ DLA SAMEJ SIEBIE

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 65396

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 276 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9115
Witam wszystkich :) 

Przeglając forum juz od dłuższego czasu postanowiłam założyć swój własny dziennik w celu dodatkowej motywacji.


TROCHĘ HISTORII O MNIE :

Od dziecka byłam zwiazana ze sportem. Będac małym dzieckiem spedzałam cały dzień na powietrzu grając w piłę z chłopakami,na rowerze,rolkach,deskorolce .Mozna powiedziec ze wychowałam się z chłopakami :D 


W podstawówce zapisałam się na HIP-HOP,tańczyłam 2 lata po czym musiałam przestać. W 5 klasie zachorowałam na anoreksje. Ćwiczyłam codziennie kiedy tylko miałam okazje ,w łazience w szkole , na podwórku zeby tylko schudnąc. Dieta poczatkowo jak kazdy pewnie ograniczyłam słodycze, później kończyło się na jabłku dziennie . Nigdy nie miałam nadwagi , gdyż ważyłam 52kg przy 165 cm. Ale wiadomo "Chciałam tylko troszke z nóg i brzucha". Głodowki i katorżnicze treningi doprowadziły mnie do wagi 37kg. Byłam 3xhospitalizowana. Cztery lata chorowałam i myśle ,że musiałam dotknac dna ,zeby w koncu sie opamietać. 


Kiedy lekraz pozwolił uprawiac sport w wieku 16 lat zapisałam sie na siłownie. Początkowo był to typowy fitness/zumby, jednak po pewnym czasie zainspirowałam się tą drugą strefą- ciężarami. Widziałam jak zmienia sie moja sylwetka, pierwsza kostka na brzuchu sprawiała niesamowitą radosć. Zaczełam czytać o treningu siłowym/dietach/kształtowaniu sylwetki. Siedziałam dniami i nocami na forach (T-nation, kulturystyka.pl i innych )samej zdobywajac wiedzę.Chodziłam na siłownie codziennie , kończąc trening myślałam o następnym:)Zaczełam bardzo duzo i zdrowo jeść. Kupiłam białko,kreatyne witaminy i wtedy jeszcze jadło się twarog na noc XD. Dzięki siłowni przestałam myslec o odchudzaniu , znalazłam pasję w której mogę się spełniać. Szybko wrociłam do wagi sprzed choroby,tyle ze jakos inaczej ta sylwetka wygladała :) Bardzo mnie to wszystko pochłoneło i tak jest do dziś :) 

Póżniej wrzuce kilka fotek :)
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
foty dawaj! bo nikt nie uwierzy jaki mały dzik jesteś :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 276 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9115
KILKA ZDJĘĆ :

2016 r pierwsza redukcja










...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 276 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9115
Druga redukcja 2017r

51kg 166cm (3kg więcej od poprzedniej redukcji )










...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 276 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9115
Styczeń 2018 pierwsza "masa"

57kg /166cm

Żałuję że tak mało zdjęć robiłam i głównie od tyłu ehh




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 276 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9115
I FOTKI Z OKRESU MASOWEGO

LIPIEC 2018
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 276 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9115
ULANIEC ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 276 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9115
.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 276 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9115
.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 276 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9115
.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 276 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9115
.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dążenie do wymarzonej formy

Następny temat

Jakieś porady odnośnie sylwetki bokiem i rozbudowy klaty

WHEY premium