SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] andzio_koksik BYĆ MISTRZYNIĄ DLA SAMEJ SIEBIE

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 65672

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
nazwisko nic mi nie mówi ,lecz nie śledzę jakoś mocno ostatnimi laty tych rzeczy
z tego co piszesz ogarnięty gość i fajnie że cie poprowadzi , na pewno to zaowocuje u ciebie zwłaszcza że jeszcze się wszystkiego uczysz

wcześniejszej rozpiski nawet nie komentuję
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
jeśli wyprodukował Ole Krzyworzeke (top w PL i finalistke ME w fitnessie atletycznym ) to koleś wie co robi :)
Tama Szczęśniak tez wyniki ma zacne


Zmieniony przez - natalijka w dniu 2019-03-02 19:50:26
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
no to elegancko ,będę podglądał efektów
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
ja bym taką mende najlepiej upubliczniła z odpowiendim linikiem do trenera...
co Ci ludzie teraz wyprawiają

zrestzo jakie ja diety i plany treningowe dostaje od dziuewczyn do sprawdzenia to sama nieraz mam ochote spaść z krzesła :'-(


Zmieniony przez - natalijka w dniu 2019-03-02 23:17:09
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
3/4 leci na kopiuj/wklej
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
to ja naiwina pisze je nieraz godzinami pod daną osobę...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
szkoda gadać nawet .
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219
To jest jakaś osoba znana z sukcesami, oraz prowadziła już przyszłych zawodników, którzy coś osiągnęli ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 276 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9116
LiptonS
To jest jakaś osoba znana z sukcesami, oraz prowadziła już przyszłych zawodników, którzy coś osiągnęli ?


Zalezy o ktorego trenera pytasz :)

Bo ten pierwszy co mi "rozpisał" plan i diete to nie umie nawet dobrze siebie poprowadzic a co dopiero zawodnikow XD. Od 4 lat słyszę "szukuje sie na zawody" i mial wychodzic w kwietniu a znowu nie wyjdzie...bo michy nie potrafi utrzymac. Prowadzi sporo osob , z moich obserwacji wiekszosc lasek.

A Rafal to zreszta.....

mozecie sprawdzic sami http://rafalbaran.pl/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 276 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9116
natalijka
to ja naiwina pisze je nieraz godzinami pod daną osobę...


Czemu naiwna?
Ja tak samo kazdemu rozpisuje i plan i diete i jest to bardzo czasochłonne .
Robimy to hmm serduchem bo chcemy komus pomoc :)
a nie kopiuj wklej byleby hajs dostac
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dążenie do wymarzonej formy

Następny temat

Jakieś porady odnośnie sylwetki bokiem i rozbudowy klaty

WHEY premium