SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Wojo_zmc i Ronie220-rywalizacja i wzajemny doping

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 255833

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
ronie220
Pewnie jakies zawody ale inna kategoria-meska sylwetka.


To trzymam kciuki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Odswiezam dziennik



Postaram sie od jutra wrzucac jakies wypiski. Dzięki temu mam motywacje, zeby sie starać. Kto wie, moze i Wojtek powróci, bo cos wspominał.

Generalnie chorowalem pierwszy raz od paru lat. Ostra angina, a pozniej wylądowalem na pogotowiu, bo doszly inne dolegliwości. Bede robił wszystkie badania na wszelki wypadek ale poki co czuje sie dobrze, doszedłem do siebie. Od tygodnia juz ćwiczę, spadek sily jest mocno odczuwalny a szkoda, bo robilo sie już solidnie. W podciaganiu nachwytem 55kg x 5 , co jest niewątpliwie moim rekordem.
5

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
No warto się przebadać solidnie, ale teraz taki okres anginowy żona też niedawno miała dość solidną.

To zdrowia i wracaj do formy.


Zmieniony przez - rion10 w dniu 2019-05-19 20:33:03
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 287 Napisanych postów 2303 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 99903
wracaj do zdrowia i regularnych wpisów :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679731
U mnie też przez te zmiany pogody szaleje jakaś epidemia. Dużo ludzi choruje. Byle zdrowie było to siła wróci.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220107
Dokładnie, przebadaj się, bo Twoje restrykcyjna redukcja, niestety mogła trochę zdrowia nadszarpnąć, albo po prostu to wirus Zdrowia i wracaj do formy ! Nic się nie przejmuj, nie zawsze będą kolorowe dni, więc szybko wrócisz do dźwigania dużego żelastwa.




Zmieniony przez - spaiter w dniu 2019-05-20 21:44:05

Zmieniony przez - spaiter w dniu 2019-05-20 21:44:38
1

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Popelnilem blad, bo uznalem ze angina sama przejdzie. Najpierw była temp. kolo 40st , później z dnia na dzien bol gardla coraz większy. Jak juz nie mogłem nic jesc to dopiero odwiedzilem lekarza Dwa dni pilem tylko soki.
2

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Wczoraj caly dzien przeznaczylem na regenerację. Poszedłem na masaz, zrobiłem wolne od treningu, podjadlem. Dzis w planach klatka i grzbiet. Moze zrobię jakieś fotki, zobaczymy jak to wygląda.
3

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
Niestety angina sama nigdy nie przechodzi jeśli już to nasila objawy czyli wysoka temperatura, załatwione gardło i migdałki.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co może być przykładem kumulatywnego efektu treningowego?

Następny temat

Informacje potrzebne do uzupełnienia treningu.

WHEY premium