SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Wojo_zmc i Ronie220-rywalizacja i wzajemny doping

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 255820

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
spaiter
Jedziesz jedziesz Czemu tak rygorystycznie obcinasz kcal ? to już sprawdzony sposób ? czy żeby kręcić mniej aero itp ?




To mój sprawdzony sposób


Nie zamierzam się odchudzać pół roku, chcę to zrobić szybko i intensywnie. Ponadto w póżniejszym etapie redukcji bedę robił 1-2 razy w tygodniu ładowania węglowodanami bądź cheat day, stąd lepiej się sprawdza większy deficyt . Wolę przemęczyć się 5 dni po czym 2 dni ucztować aniżeli jeśc trochę więcej i nie mieć możliwości podjeśc pod korek. Jednakże nikomu nie rozpisuję takich skrajnych diet. Jest to coś, co działa na mnie i nie zamierzam tego zmieniać, nawet jeśli nie idzie to w zgodzie z kanonem dietetycznym. Przy tym nie zachęcam nikogo do naśladowania takiego odżywiania.


I rozumiem teorie o zwolnieniu metabolizmu, ustrzeleniu tarczycy, spadku masy mięsniowej przy tak drastycznym ograniczeniu pokarmu...ale nie zaobserwowałem tego nigdy u siebie Najczęściej po 8-10 tygodniach miałem życiową formę. Oczywiście obserwuję chociażby duży spadek mocy, spadek libido i kiepskie samopoczucie ale kto tego nie ma podczas schodzenia do 8/10 % bf naturalnie ?

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Od jutra zacznę wrzucać regularne wypiski z treningów. W tym tygodniu nie było na to czasu, ale możecie mi wierzyć, że każdy trening był robiony na 100% i podobnie z trzymaniem diety.


Dorzucam jakieś fotki żarcia. Na jednym stek z pieczonymi ziemniakami a na drugim świeży pstrąg i karp plus ziemniaki i warzywa. Aktualnie taki posiłek jest rajem dla mojego podniebienia a na masie pewnie nie jadłbym tego z taką ekscytacją. Ot duża zaleta redukcji: doceniamy bardziej każdy posiłek




„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220107
Sprawdzone sposoby działają najlepiej, ale tylko z odpowiednim stażem i obserwacją swojego organizmu można podejmować takie kroki. Faktycznie, środki są drastyczne, ale jeśli to Twój sposób na dobrą formę, to życzę wytrwałości i jedziesz z wpiskami Jakaś suplementacja na ten okres ? Stek genialnie wygląda, chyba jeszcze nigdy nie próbowałem.

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Tak, suplementacje wprowadzam.


-białko, piję między posiłkami żeby zabijać głód i zmniejszyć ciągoty do słodkiego
-kompleksy witaminowe
-magnez w większych dawkach, gdyż przed treningiem będzie dużo kofeiny
-omega 3
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1120 Napisanych postów 1999 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 91296
Apetycznie wygląda żarełko ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Stek i ziemniaki, foodgasm!
Odważnie z tymi kaloriami, ale nie jest to niespodzianka, bo już kiedyś pisałeś o tym. Czyli na początek obniżka o około 50%, a potem co tydzień delikatnie, tak? Bo raczej za wiele już nie będziesz mógł ściąć- swoje ważysz i zacznie się poważna głodówka

Powodzenia, jestem bardzo ciekaw efektu, bo jest w czym rzeźbić- kupa gęstego silnego mięcha!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191506
Wczorajsza wypiska :
Klata + Plecy


I Wyciskanie hantlami chwyt młotkowy 20 stopni ławka skos 4-6 powt
40kg/40kg/40kg/40kg ( lekko brak większych hantli )

15 s przerwy

II Wyciskanie hantli ławka płaska na ¾ ruchu oraz mocno wymostkowane 10-12powt
22,5kg/22,5kg/22,5kg/22,5kg

15s przerwy

III Maszyna do rozpiętek 20-25powt
xx/xx/xx/xx

2 minuty przerwy redukcja ciężaru i jazda

I Wiosłowanie z ławki hantlem jednorącz 4-6powt
40kg/40kg/40kg/40kg ( lekko ten sam problem co przy ławce)
10 s przerwy

II Ściąganie drążkchwytach neutralnym 10-12powt
xx/xx/xx/xx/

10s przerwy

III Ławka skos 45% i ściąganie jednorącz na zmianę (20-25powt
xx/xx/xx/xx


Interwały:
Ibum czyli klasyka 20s mak 30 s luz 30s maks itp


Dieta:
omlet:2 jajka 100 ml jogurt skyr + 30 gram wpi + 20 gram masła z migdałów

trening
100 gram ryżu + 50 gram wpi + banan


250 gram łososia + 100 gram kaszy + sałatki


250 gram steka + warzywa

300 gram łososia + warzywa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1120 Napisanych postów 1999 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 91296
Stek bardzo ładnie wyglada a przy wiośle hantli spróbuj zamienic na półsztange wtedy większy ciężar będziesz mógł dac ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Następny ma steka!

Trochę ból, że tylko 40ki na tej siłce- może by gumy dopiąć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Wojo to Ty ćwiczysz jeszcze?

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co może być przykładem kumulatywnego efektu treningowego?

Następny temat

Informacje potrzebne do uzupełnienia treningu.

WHEY premium