SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Wojo_zmc i Ronie220-rywalizacja i wzajemny doping

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 256317

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24273 Napisanych postów 25224 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020316
ronie220
Nie wiem szczerze mówiąc, ale podejrzewam, że tłuszcze również wysoko bo zjadam raczej mniej zdrowe produkty. Ale nie jestem w stanie określić dokładnej ilości.


Przy takich ladowaniach warto robic albo high carb low fat, albo low carb high fat. Podobnie jak Sol :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347438
nightingal
Masz piękną maszynę butterfly - można niej nietypowo pomęczyć klatkę


Ja tam tylko jezdze na obwody w weekendy. Normalnie ćwiczę w swojej mordowni.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679863
Szkoda

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 880 Napisanych postów 6619 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 267549
Nic tak nie nabijam jak hc + hf

MASA MASA MASA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217564
Forma coraz lepsza!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347438
Witajcie po krótkiej przerwie!


Co u mnie? Rzecz jasna ćwiczę caly czas, nie odpuscilem ani jednego treningu. Przez ostatni miesiąc spadło sporo tłuszczu. Żyłki wychodza juz na brzuchu i plecach. Na klacie prążki jakich nigdy nie miałem. Teraz z pełnym przekonaniem moge powiedzieć, ze mam życiowkę. Czasem zjem 2000tys kcal a innym razem 1500, bialko od 150 do 200g, jednak nie zauwazam żadnych spadkow masy mięśniowej wbrew temu czym straszylo wiele osób. Jak widać to co wypracowalem tylko i wyłącznie latami ciężkich treningów trzyma sie mnie cały czas i nie tak łatwo to zaprzepascic.

Aktualnie cwicze codziennie-4x silowy, 3x obwodowy i wprowadziłem 4x w tygodniu cardio. Przesada? Byc moze, ale teraz dopiero przełamalem stagnacje i forma sie znowu zaczęła poprawiac. Postaram sie później powstawiac jakies fotki.

Generalnie młyn w pracy i jeszcze auto musze zaprowadzić do mechanika, bo mam magiel do wymiany i zawory w silniku. Staram sie dogadac z kumplem zeby mi to zrobil jak najszybciej, bo bez auta spadnie mocno wydajność w pracy.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679863
terminator - ale to młodość pozwala na takie trenowanie. Korzystaj puki możesz. Z czasem będzie trudniej z regeneracją.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347438
No jak stuknie trojka z przodu to już moze tak łatwo nie byc A do tego wcale tak nie daleko.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679863
Z trójką z przodu jest jeszcze git. Im bliżej czwórki robi się mniej kolorowo.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 287 Napisanych postów 2303 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 99903
walić wiek,poka lepiej foty!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co może być przykładem kumulatywnego efektu treningowego?

Następny temat

Informacje potrzebne do uzupełnienia treningu.

WHEY premium