SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Lowcarb Life - Stronger Athlete

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 448025

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1154 Napisanych postów 2449 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 34643
ja Ci tylko zwizualizowalem przyklad ze tak samo jak bez chleba mozna sie obyc bez slodyczy tymbardziej dieta ketogeniczna sie tego tyczy bo buduje aspekt mentalny i emocjonalny dzieki czemu jestes wolna od glodu i zachcianek
1

jedyne co stoi miedzy Toba ,a Twoim celem , TO TE BZDURY , ktore sobie mowisz , ze nie dasz rady

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
rescuediver
ja Ci tylko zwizualizowalem przyklad ze tak samo jak bez chleba mozna sie obyc bez slodyczy tymbardziej dieta ketogeniczna sie tego tyczy bo buduje aspekt mentalny i emocjonalny dzieki czemu jestes wolna od glodu i zachcianek


Na keto też można robić fajne smakołyki, ale tak jak wspomina Rescudiver im mniej cukru jesz tym mniej go chcesz. A tak naprawdę jak zrezygnujesz całkowicie z cukru, to wyostrzą Ci sie smaki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622
To się tyczy większości produktów/ składników. Pamiętaj jak jeszcze 2 miesiące temu miałem problem z kontrolą masła orzechowego. Zdarzało się że w nocy wstawałem i łyżka, dwie wpadły. Odkąd wprowadziłem większy rygor czyli ograniczyłem jego ilość to w sumie ostatnio zapomniałem go dodać do posiłku w ogóle mnie nie ciągnie.
2

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1154 Napisanych postów 2449 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 34643
Dampaz bo to jest przystosowanie fizjologiczne jesli obnizysz spozycie weglowodanow a zwiekszysz tluszcze to Twoj organizm w sposob naturalny zacznie spalac wiecej tluszczu ktore zasilaja wiekszosc komorek w energie
1

jedyne co stoi miedzy Toba ,a Twoim celem , TO TE BZDURY , ktore sobie mowisz , ze nie dasz rady

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
Dampaz
To się tyczy większości produktów/ składników. Pamiętaj jak jeszcze 2 miesiące temu miałem problem z kontrolą masła orzechowego. Zdarzało się że w nocy wstawałem i łyżka, dwie wpadły. Odkąd wprowadziłem większy rygor czyli ograniczyłem jego ilość to w sumie ostatnio zapomniałem go dodać do posiłku w ogóle mnie nie ciągnie.


Tak jest.
Polecam przeczytać fajną książkę (trąbię o niej od dłuższego czasu) "DNA Żywienia", bardzo dużo ciekawych informacji na temat jedzenia i wpływu na nas i naszych potomków.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
rescuediver
Dampaz bo to jest przystosowanie fizjologiczne jesli obnizysz spozycie weglowodanow a zwiekszysz tluszcze to Twoj organizm w sposob naturalny zacznie spalac wiecej tluszczu ktore zasilaja wiekszosc komorek w energie


Zmieni się proporcja mieszanki energetycznej na rzecz tłuszczu, a nie węglowodanów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1154 Napisanych postów 2449 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 34643
a po 2 naszym apetytem kieruja wylacznie hormony insulina i glukagon wiec przy diecie keto czy LC jest to wyeliminowanie tego aspektu i odczowanie glodu jest inne
1

jedyne co stoi miedzy Toba ,a Twoim celem , TO TE BZDURY , ktore sobie mowisz , ze nie dasz rady

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
rescuediver
a po 2 naszym apetytem kieruja wylacznie hormony insulina i glukagon wiec przy diecie keto czy LC jest to wyeliminowanie tego aspektu i odczowanie glodu jest inne


Nie tylko te dwa hormony, bo bakterie jelitowe wysyłają sygnały do mózgu również, a jedzenie jest dla nich pożywką i jak umierają, to tym bardziej sygnały się nasilają. Dlatego dysbioza i przerost bakterii jelitowych jest poważnym problemem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1154 Napisanych postów 2449 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 34643
FighterX
rescuediver
Dampaz bo to jest przystosowanie fizjologiczne jesli obnizysz spozycie weglowodanow a zwiekszysz tluszcze to Twoj organizm w sposob naturalny zacznie spalac wiecej tluszczu ktore zasilaja wiekszosc komorek w energie


Zmieni się proporcja mieszanki energetycznej na rzecz tłuszczu, a nie węglowodanów.


no zgadza sie ale trzeba tez zaznaczyc ze jedzenie dziala na ludzi jak opiaty dlatego wejscie na tluszcze spowoduje zachamowanie i brak pozadania tego typu zachcianek jak weglowodany
1

jedyne co stoi miedzy Toba ,a Twoim celem , TO TE BZDURY , ktore sobie mowisz , ze nie dasz rady

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1154 Napisanych postów 2449 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 34643
FighterX
rescuediver
a po 2 naszym apetytem kieruja wylacznie hormony insulina i glukagon wiec przy diecie keto czy LC jest to wyeliminowanie tego aspektu i odczowanie glodu jest inne


Nie tylko te dwa hormony, bo bakterie jelitowe wysyłają sygnały do mózgu również, a jedzenie jest dla nich pożywką i jak umierają, to tym bardziej sygnały się nasilają. Dlatego dysbioza i przerost bakterii jelitowych jest poważnym problemem.


wszyatko sie zgadza madry chlopak z Ciebie i tez wiesz ze tluszcze poprawiaja trawienie ktora objawia sie w postaci regularnych wyproznien i redukcji wzdec i refluksu skoro juz mowa o ukladzie trawienia
1

jedyne co stoi miedzy Toba ,a Twoim celem , TO TE BZDURY , ktore sobie mowisz , ze nie dasz rady

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Koktail na bazie białka serwatkowego

Następny temat

Przepis na fajne placuszki na kolacje ?

WHEY premium