SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Go Hard...Or Go Home .... pumba124

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22344

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 360 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3970
Yo yo yo po treningowo :)
Bareczki spompowane jak tralala :D Poszła seria łączona 5 ćwiczeń i powiem masakraaaaaaaa:D nawet żyłki powychodziły ha ;D fajna opcja dla urozmaicenia czasem treningu haha :D

Trening 04.06.2013 Barczaki

1. Seria łaczona

a) Arnoldki
- 3x12x30kg

b) Wznosy Boczne
- 3x10x17,5kg

c) Wznosy przed siebie chwyt młotkowy
- 3x8x17,5kg

d) wznosy talerza z przekręceniem
- 3x8x15kg

e) Przyciaganie do brody sztangi łamanej
- 3x10-12x40kg

2. Unoszenie Na maszynie chwyt młotkowy
- 3x15

3. Face Pull
- 5x15

Aeroby
30 minut wioślarza + 15 minut ski

Na zakończenie poszły podciągania w seriach łączonych do odcięcia rózne chwyty :D

Ogólnie trening szybki i przyjemny pompa dobra chwali się:D

Slawod ogolnie mieso jakas mieszanka kuraka z indorem jedyne ktore cenowo wychodzi jako tako do tego raz dziennie robie sobei omleta z jajek bialka platek orzechow i to co jadam i staram sie jesc nie ma nic specjalnego za bardzo .. Ceny w Norwegii mies odstraszaja wiec trzeba kombinowac jeszcze tuńczyk z wody dochodzi do podbicia białka..

Ból Przechodzi, Ale Duma Zostaje!!

http://www.sfd.pl/Go_Hard...Or_Go_Home_...._pumba124-t945664.html Dziennik Pumbusia Nowe Filmy Strona 14...

The Pain You Feel Today Will Be The Strength You Fell Tomorrow

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
Dobrze że wracam do żywych po tej chorobie jutro lece na siłke ! I Cię gonie z wynikami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 360 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3970
Fuuun
Dobrze że wracam do żywych po tej chorobie jutro lece na siłke ! I Cię gonie z wynikami


Ciśnij Ciśnij :D

A ja po 1 posiłku dziś i zaraz na siłownię katować ręcę i plan jest taki by doje****** :D

Ból Przechodzi, Ale Duma Zostaje!!

http://www.sfd.pl/Go_Hard...Or_Go_Home_...._pumba124-t945664.html Dziennik Pumbusia Nowe Filmy Strona 14...

The Pain You Feel Today Will Be The Strength You Fell Tomorrow

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 360 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3970
Powitać ....
Już po treningu połączenie Bicka i tricka to jednak przyjemny szybki trening hah :D
Wróciłem do treningu typowo z przed około 2lat czyli mocno ostro łączone i więcej serii jednak to na mnie działało ostatnio starałem się robić jak książka pisze, ale ani tric ani bicek nawet nie zmienił się więc wracam do tego co działało na mnie najlepiej :D

Trening 05.06.2013 Tricek + Bicek

1. Pompki na Poręczach
- 15x20kg
- 12x30kg
- 10x40kg
- 10x50kg
- 8x60kg

2. Modlitewnik Łamaną
- 12x40kg
- 10x45kg
- 10x50kg
- 8x55kg
- 8x60kg

3. Potrójna

a) Unoszenie Hantelek z supinacją
- 3x10-12-x20kg

b) Unoszenie Chwyt Młotkowy
- 3x10x22,5kg

c) Unoszenie w podporze o kolano
- 3x10x12,5kg

4. Potrójna tricek

a) Ściąganie drązka wyciągu górnego nachwyt
- 3x12-15

b) Ściąganie drązka wyciągu górnego podchwyt
- 3x10-12

c) Ściąganie Sznura
- 3x 10-12

5. Prostowanie na Maszynie
- 5x15-20x95-100kg więcej nie da rady założyć choćbym nie wiem jak kombinował

Aeroby
15 minut na Ski

Ogólnie tego potrzebowałem ostro i na temat łapy spuchnięte jak miło jednak na taki trening reagują najlepiej :)
Teraz relax a jutro przypuszczalnie Plecy bo wolne z pracy i w piątek dzień regeneracji... Sobota Nogi a w Niedziele Klatka wraz z kolegą więc spodziewać się filmików ha :D Postaram się jakiś rekordzik zrobić po 2 dniach przerwy góry ciała he :D

Ból Przechodzi, Ale Duma Zostaje!!

http://www.sfd.pl/Go_Hard...Or_Go_Home_...._pumba124-t945664.html Dziennik Pumbusia Nowe Filmy Strona 14...

The Pain You Feel Today Will Be The Strength You Fell Tomorrow

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 360 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3970
Powitać ;D

To co dzisiaj dałem na treningu to masakra ogólna... Przypuszczam, że jutro w pracy będę umierał, ale dawno mi się tak fajnie nie ćwiczyło ha :D
Przed treningiem poszła porcja kawy plus jakaś próbka odżywki typu BCAA + Kofka i miazgaaaaaaaa:D

Trening Plegarki

1. Podciąganie Szeroko do Klatki
- 3x10+15kg

2. Podciąganie Szeroko Podchwyt
- 3x10+20kg

3. Martwy Ciąg
- 6x5x205kg
- 3x240kg

4. Wiosło podchwytem sztanga prosta
- 15x60kg
- 12x80kg
- 12x90kg
- 10x100kg
- 8x120kg

5. Seria Łączona

a) Ściąganie Uchwytów na Maszynie Hamerra szeroko nachwyt
- 12x55kg strona
- 12x75kg
- 12x95kg
- 10x105kg strona


b) Przyciąganie Końca Sztangi Chwyt młotkowy
- 12x50kg
- 10x75kg
- 8x85kg
- 8x95kg

6. Wiosłowanie Końcem sztangi w końcu mogłem dać więcej niż 50kg:D
- 15x40kg założone
- 12x60kg
- 10x70kg
- 9x80kg
- 5x95kg założone nie liczona sztanga

7. Przyciąganie Do Brzucha na Wyciągu V
- 4x10-12x80-100kg

Ogólnie zatraciłem się w pewnym momencie i miało być mniej jednak tak się czułem dobrze, że trening taki wyszedł a nie inny teraz plecy czuję jak mało kiedy ha :D

Podciągania jak zawsze traktowane bardziej rozgrzewkowo jednak jeszcze na nich nic nie wskazywało, że będzie dobrze jednak to co miało być zrobione zrobiłem

Martwy zgodnie z założeniem dołożone 5kg do serii z poprzedniego treningu i odzwio nie które serie 205kg szły jakbym machał 150 nie więcej .. Więc za tydzień dołoże kolejne 5kg :D Na koniec poszło 240kg na 3 razy z czego 3 powtórzenie to już walka z chwytem bo słabiutki mimo pasków he :D

Wiosło podchwytem zdecydowanie na prostej będę robił super czucie i fajnie weszło w plecy

Póxniej kombinacja moja Ulubiona maszynka hammer na plecki rewelka jesli chodzi o rozciągnięcie pleców i czucie najszerszego poezja:D

Przyciąganie końca również na gotowej maszynie i odziwo byłem w szoku tego jak czułem plecy na tym ćwiczeniu..

Wiosło zmienione bo hantelki max50kg więc postanowiłem pobawić się z końcem sztangi i REWELECJA najszerszy czułem jakby miał eksplodować he:d

Na koniec poszło przyciąganie V bardzo przyjemnie starannie dobre czucie ogólnie pozytywnie:)

Trening wykonany w 110% teraz relax do soboty gdzie pojdą nogi i w niedziele z kolegą atakuje klatkę więc w końcu będzie miał kto pomóc dobrze skatować cyce:D

Ból Przechodzi, Ale Duma Zostaje!!

http://www.sfd.pl/Go_Hard...Or_Go_Home_...._pumba124-t945664.html Dziennik Pumbusia Nowe Filmy Strona 14...

The Pain You Feel Today Will Be The Strength You Fell Tomorrow

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
jest moc naprawdę, mc robi wrażenie jest ogień, tylko rosnąć !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 442 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3222
szkoda że nie wrzucasz tutaj wypisek żywieniowych z potreningu.pl , w końcu dieta ważniejsza niż trening, przynajmniej wg. mnie i chętnie bym to czytał. A dla Ciebie będzie to dodatkowa motywacja. Sam w swoim dzienniku zacząłem to stosować i dzięki temu dużo, dużo skrupulatniej się trzymam założeń. Pzdr ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2169 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26676
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 360 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3970
Fuuun zabawa dopiero sie zaczyna:)
Masyn ogolnie co dnia jadam to samo wiec nie wiem czy jest sens pokazywania tego , ale w przyszlym tygodniu zobacze najwyzej jak cos...
Koorasy moze w niedziele jak kolega nie wymieknie to cos sie zarzuci :)
A Poki co weekend i lece opalic troszke biale cialo haha

Ból Przechodzi, Ale Duma Zostaje!!

http://www.sfd.pl/Go_Hard...Or_Go_Home_...._pumba124-t945664.html Dziennik Pumbusia Nowe Filmy Strona 14...

The Pain You Feel Today Will Be The Strength You Fell Tomorrow

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
też sie muszę opalić ;/ ale po tej ospie co miałem muszą mi sie te kroski jeszcze zagoić więc póki co nie za bardzo. U mnie tak samo "dopiero sie zaczyna", wiec progres będzie i u mnie i u Ciebie. Trzeba cisnąć !
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie ćwiczenia polecacie na biceps?

Następny temat

Plan treningowy na mase prosze o ocene

WHEY premium