Wiek -18 lat
Waga -65 kg
Wzrost -170cm
Kto ? -Hardgainer
--------------------------------
65*24 = 1560kcal
1560kcal*1,4=2184kcal
2184kcal+500kcal= 2700kcal
1,8g*65=117g Bialka=468kcal
1,2g*65=78g Tluszczu=702kcal
2700kcal-1170kcal=1530kcal WW
1530/4=382g WW
B : 117g
T : 78g
WW: 382g
---------------------------------
---------------------------------
.........DIETA.........
1)Śniadanie:
*Mleko zaw. 0,5 % tłuszczu 400g.
*Jaja kurze całe 50g.
*Płatki kukurydziane 80g.
*Jabłko 120g.
*Orzechy włoskie 20g.
B=29g. T=21g. WW=105g.
2)Szkoła:
*Chleb żytni razowy 100g.
*Szynka z indyka 50g.
*Mleko zaw. 0,5 % tłuszczu 200g.
*Orzechy włoskie 25g.
B=25g. TŁ=18g. WW=66g.
3)Przedtreningowy:
*Jabłko 120g.
*Kasza gryczana + sos 100g.
*Oliwa z oliwek 10g.
B=13g. TŁ=13g. WW=83g.
TRENING
4)Potreningowy:
*Carbo 50g.
B=0g. TŁ=0g. WW=46g.
5)Potreningowy właściwy:
*Ryż biały + jogurt 150g.
*Mięso z piersi kurczaka b/skóry 100g.
B=31g. TŁ=2g. WW=118g.
6)Kolacja:
*Ser twarogowy chudy 100g.
*Tran 10g.
*Marchew 50g.
*Orzechy włoskie 20g.
B=23g. TŁ=22g. WW=11g.
7) Tutaj chciałbym dodać tuż przed snem 50g. OSTROWII WPC 80, ale nie wiem czy nadmiar białka jest dobrym rozwiązaniem (ponieważ mój zrealizowany procent białka wynosi 105%).
Ustalone dzienne zapotrzebowanie/Łączna ilość posiłków(to co wyszło)/Zrealizowany proc. zapotrzebowania
B=117/123/105%
TŁ=78/79/101%
WW=382/432/113%
Prosze o ewentualne poprawki...
Waga -65 kg
Wzrost -170cm
Kto ? -Hardgainer
--------------------------------
65*24 = 1560kcal
1560kcal*1,4=2184kcal
2184kcal+500kcal= 2700kcal
1,8g*65=117g Bialka=468kcal
1,2g*65=78g Tluszczu=702kcal
2700kcal-1170kcal=1530kcal WW
1530/4=382g WW
B : 117g
T : 78g
WW: 382g
---------------------------------
---------------------------------
.........DIETA.........
1)Śniadanie:
*Mleko zaw. 0,5 % tłuszczu 400g.
*Jaja kurze całe 50g.
*Płatki kukurydziane 80g.
*Jabłko 120g.
*Orzechy włoskie 20g.
B=29g. T=21g. WW=105g.
2)Szkoła:
*Chleb żytni razowy 100g.
*Szynka z indyka 50g.
*Mleko zaw. 0,5 % tłuszczu 200g.
*Orzechy włoskie 25g.
B=25g. TŁ=18g. WW=66g.
3)Przedtreningowy:
*Jabłko 120g.
*Kasza gryczana + sos 100g.
*Oliwa z oliwek 10g.
B=13g. TŁ=13g. WW=83g.
TRENING
4)Potreningowy:
*Carbo 50g.
B=0g. TŁ=0g. WW=46g.
5)Potreningowy właściwy:
*Ryż biały + jogurt 150g.
*Mięso z piersi kurczaka b/skóry 100g.
B=31g. TŁ=2g. WW=118g.
6)Kolacja:
*Ser twarogowy chudy 100g.
*Tran 10g.
*Marchew 50g.
*Orzechy włoskie 20g.
B=23g. TŁ=22g. WW=11g.
7) Tutaj chciałbym dodać tuż przed snem 50g. OSTROWII WPC 80, ale nie wiem czy nadmiar białka jest dobrym rozwiązaniem (ponieważ mój zrealizowany procent białka wynosi 105%).
Ustalone dzienne zapotrzebowanie/Łączna ilość posiłków(to co wyszło)/Zrealizowany proc. zapotrzebowania
B=117/123/105%
TŁ=78/79/101%
WW=382/432/113%
Prosze o ewentualne poprawki...