SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** O Panierce To Jest Saga Spamers Squad Wam Ją Przedstawia %-) SPAM nr 4 ***

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 128838

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1933 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20224
Różowe rękawcie.. wy się nie śmiejcie,ale kiedyś na zawodach TKD , SEMI CONTACT spotkałam dziewczę z różowymi rękawicami. Walczyła z moją koleżanką. I owe dziewczę, jak moja koleżanka chcicała ją uderzyć, wydała z siebie przepiękny okrzyk "aaaaa" i schowała się za owymi rękawicami....

Ale ja w ogoóle mam uraz do różowego, więc możeniech się nie wypowiadam.

Ludzie nie karmcie trolli, szczególnie tych dużych. Bo to nienażarte z natury stworzenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
O **** Czasami myślę, że nawet na najniższej rangi zawody powinny być jakieś wstępne kwalifikacje

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1933 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20224
Dziewczyny zawsze mało więc przyjmują wszystkie...
Aletez różowymi rękawicami pwinny być dyskwalifikowane na stracie, ze złotymi również.

Ludzie nie karmcie trolli, szczególnie tych dużych. Bo to nienażarte z natury stworzenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
Takie złoto-różowe to bym wpuszczał tylko pod warunkiem, że zdejmą rękawice i wszystko inne

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 702 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2859
Ja maże o różowych everlastach.. wtedy nikt nie będzie mnie klepał na treningach.. ;**

ps.popieram Gwjazdora.. dziewczyny wyskakiwać z rękawic i .......

Zmieniony przez - rissen w dniu 2009-11-20 00:20:42

ps.moi ulubieni fighterzy:






Zmieniony przez - rissen w dniu 2009-11-20 00:47:09

...........

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1388 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3720
doszly mnie sluchy ze dziewczyny z sfd maja sesje rozbierana i wrzucaja tu zdjecia prawda to :D ?

Caly Czas zastanawiam sie z czego jest panierka przemka

Spamers Squad A Jak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
Nom też tak słyszałem Odgórne polecenie czy coś w tym stylu.

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16509
Fajnie

Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1388 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3720
no co jest ;D hej dziewczyny w góre biusty :D

Caly Czas zastanawiam sie z czego jest panierka przemka

Spamers Squad A Jak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
nastic pokaz kapturyyyyyy bo do zlotu to kawał czasu

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jose Arboleda nie żyje!

Następny temat

KYUDO Wrocław

forma lato