SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** O Panierce To Jest Saga Spamers Squad Wam Ją Przedstawia %-) SPAM nr 4 ***

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 127773

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1388 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3720
Rendan Nie badz pindoleczkiem rok maturalny to najluzniejszy rok przez cale liceum i nie pitol ;d ciesz sie pij wóde ;d

Caly Czas zastanawiam sie z czego jest panierka przemka

Spamers Squad A Jak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1400 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6890
Najlżejszy jest, do czasu przed maturalnego. Zresztą jak nie dostanę się na studia to będę musiał iść do roboty, bo starzy mi zaocznie nie będą płacić. :< Poza tym dowiedziałem się, że przedmiot maturalny będę miał z nauczycielką która nienawidzi mnie najbardziej na świecie. Nie napawa optymizmem. Ale i tak w to wbijam. Jutro Gwardia.

Rób swoje, i nie patrz się na innych!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1933 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20224
A tam, matura nie jest taka straszna jak wszyscy straszą... [No chyba, ze rozszerzona z fizyki] Ja moją prezentację maturalną pisałam kilka dni przed ustnymi, a zakończenie kończyłam z rana

A na studia idź, pracować będziesz miał czas przez całe życie

Ludzie nie karmcie trolli, szczególnie tych dużych. Bo to nienażarte z natury stworzenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
dokładnie, ja dopiero teraz jak skończyłam studia, to doceniam, jak fajnie było - człowiek wstawał rano, stwierdzał, że jest brzydka pogoda i sie kładł z powrotem do łóżka a teraz nie ma, że pada, że śnieg, że cośtam - trza zasuwać do roboty

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15896 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79818
ja to jakoś inaczej widziałem
ale to pewnie przez za małą gamę barw jaką odbieram ... wiecie, facet

a kim Ty jesteś żeby oceniać innych ... | http://asset.soup.io/asset/0468/9962_a069_500.jpeg
rusz głową ... póki możesz
mania mniejszości ... :-/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1388 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3720




Kto Jedzie Do Wrocka Na One Love Festival Fajterzy I Fajterki ?





byłem w zeszlym roku i mówie wam impreza taka że mala bania !: D

Zmieniony przez - Rambaa w dniu 2009-09-02 15:24:22

Caly Czas zastanawiam sie z czego jest panierka przemka

Spamers Squad A Jak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1400 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6890
Rambiszon ja tam będę!

Rób swoje, i nie patrz się na innych!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1388 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3720
to wyslij mi swoja nasza klase zebym wiedzial ktory jestes ;d
a moze zjawi sie szanowny pan skorpion i Pani M ?? :D a niee oni wolą jechać na techno parade ;d

Zmieniony przez - Rambaa w dniu 2009-09-02 16:40:53

Caly Czas zastanawiam sie z czego jest panierka przemka

Spamers Squad A Jak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1400 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6890
aaa Ty pedofilu Ty. xD

Na pewno mnie poznasz. Na n-k nie mam zbytnio aktualnej foty, tam na molo co stoje to taka najbardziej zbliżona (sprzed 3 lat). xD http://nasza-klasa.pl/profile/10958 Chyba że to główne, ale bez włosów prawie. xD

Rób swoje, i nie patrz się na innych!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1388 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3720
o ****a ale z ciebie paszczak ;d;d;d;d;d;d;d hahahahahha nie no zarcik jak cie gdzies przyuwaze to dostaniesz kolanko na zebra na przywitanie ;]

Caly Czas zastanawiam sie z czego jest panierka przemka

Spamers Squad A Jak

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jose Arboleda nie żyje!

Następny temat

KYUDO Wrocław

WHEY premium