SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** O Panierce To Jest Saga Spamers Squad Wam Ją Przedstawia %-) SPAM nr 4 ***

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 127779

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 226 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3658
2 jest najciekawszym rozwiązaniem, przynajmniej jakaś scena akcjiPozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
Hmmm ja bym go najpierw postrzelił w kolano Albo w trakcie walki! O potem przejechał Jeepem Albo wielbłądem. To by było widowisko na miarę Spielberga

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
nooo, a potem scena pościgu po pustyni i burza piaskowa, którą tylko ja przeżywam... potem sie gubie na pustyni, mam fatamorgany i gdy już wydaje sie, że sytuacja jest beznadziejna i zginę - znajduję oazę z wodą ale bronią jej talibowie, z którymi musze walczyć i Osama Bin Laden ukrywający sie przed władzami USA uprowadzam go, potem w kolejnej scenie pościgu spierniczam Jeepem ze związanym O.B.L., napotykam na dzikich beduinów (kolejna scena walki) - w międzyczasie oni kill'em Osame... i tu mi sie kończy pomysł na scenariusz, bo ileż można jechać przez tą cholerną pustynię ewentualnie moge lekko zbłądzić na pustyni, wylądować w Egipcie i przy okazji rozwiązać zagadkę piramid jeśli ma być typowo hollywoodzko, to jakieś ożywione mumie faraonów sie wstawi, i gitara

Zmieniony przez - Lady M w dniu 2009-11-17 19:25:47

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1400 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6890
Zapomniałaś o wyruszającym na poszukiwanie ukochanej Skorpionie, który napotyka na pustyni bandę dzikich murzynów sprzedających drzwi i okna po promocyjnych cenach, trudniących się walką tym co znajdą. A na końcu walczy z bossem japońskich hodowców wielbłądów, który zwie się Piłajajamuharata.

Rób swoje, i nie patrz się na innych!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 702 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2859
I wpadasz do ukrytego tajnego schowanego kompleksu sportowego gdzie trenuje Rocky z turbodymonanem i sparujesz z nimi..

...........

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
trudniących się walką tym co znajdą.

Kto wie o co chodzi ten wie

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
zaraz, zaraz nie wszystko od razu, bo braknie fabuły na sequela

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
Z taką ekipą to będzie więcej części niż Rockiego
Lady
Lady II
Lady III
Lady IV
Lady V
Lady M
Lady M vs Freddy Kruger



Mnie możesz roz*******ić w IV części, żeby nie tak na samym początku Ale i nie w ostatniej, żeby nie było że mnie podstarzała baba sprała

Zmieniony przez - Gwjazdor w dniu 2009-11-17 20:04:35

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1400 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6890
I w ostatniej części Skorpion weteran Cie odnajdzie, będzie miał z 85 lat. Napiszą "I żyli długo i szczęśliwie, jeszcze przez 3 dni, potem umarli ze starości"

Rób swoje, i nie patrz się na innych!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
nie umre ze starości będę jak w "Nieśmiertelnym" - każdy kolejny wróg będzie mi dodawać sił witalnych

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jose Arboleda nie żyje!

Następny temat

KYUDO Wrocław

WHEY premium