SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** O Panierce To Jest Saga Spamers Squad Wam Ją Przedstawia %-) SPAM nr 4 ***

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 127772

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 104
WAR MARTIN









...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
podniecasz się tymi fotkami?
Od najmana masz osobny temat tam wklejaj foty

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1400 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6890
Scorpion musi zreperować rękę... Za dużo masturbacji...

Żelka, przecież kendo to przede wszystkim shinai. Bokkeny są sporadycznie używane. Tylko do egzaminów.

Rób swoje, i nie patrz się na innych!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2465 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13268
Gwjazdor do mnie raczej daleko beda dresy mialy ale moge im pozyczyc bmw co dostalem na swieta i za pol litra pojda z Toba pobiegac .
kawal mi sie przypomniak
byl sobie taki facet i chcial z wage zejsc w necie znalazl program 2 kilo w dzien, pomyslal ze warto zadzwonil zamowil.
nastepnego dnia slyszy pukanie do drzwi otwiera a tam taka sobie laseczka krotka spodniczka dekolcik spory i mowi
-jak mnie zlapiesz bede Twoja
kolo zaczyna gonic biegnie za nia 2 godziny w koncu zlapal zrobil sobie, wraca do domu wchodzi na wage a tam 2 kilo mniej.
na drugi dzien dzwoni czy maja cos innego sekretrarka mowi ze maja program 5 kilo w dzien nasz bohater dlugo nie myslac zamowil.
na drugi dzien dzwonek drzwi otwiera a tam super blondyneczka w samym stroju kapielowym z napisem jak mnie zlapiesz bede Twoja, koles zaczyna ja gonic, goni tak godzine,dwie w koncu po piatej zlapal i zrobil swoje wraca do domu wchodzi na wage patrzy a tu 5 kilo mniej, dzwoni i sie pyta czy maja 10 kilo w jeden dzien na co sekretakra ze owszem ale to bardzo trudny program...
zamowil jednak
nastepnego ranka slyszy walenie do drzwi otwiera a tu wielki napakowany murzyn z napisem na bluzie
- jak Cie zlapie bedziesz moj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1400 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6890
Dobrem Michu. Już to słyszałem, ale znowu mi się miska ucieszyła.

Rób swoje, i nie patrz się na innych!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2465 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13268
I znowu w robocie a dzisiaj spalem 4 h i mialem ciezki trening, pewnie znowu pomyle Wlochy z Hiszpania i beda mnie sie czepiac jakbym to zrobil specjalnie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 702 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2859
Tak kreweta, wykryłeś spisek kierowany przez żydo-masonerie z GW..
W tym gronie są osoby należące do tajnego stowarzyszenia "Fan Club Najmana"

...........

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 104
marcin najman szykuje się na 3 mega walki pierwsza z pudzianem na zasadach mma druga z władimirem kriczko na zasadach boksu i trzecia z alistarem overeemem na zasadach mma marcin powiedział ze wszyscy wspomniani zawodnicy sa w jego zasięgu
źródło:
zdupy.com.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
SLU____ idź reprezentować biedę umysłową gdzie indziej

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1400 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6890
SLU___ dla Ciebie:




Szkoda, że z błędem, ale pomysł dobry.

Zmieniony przez - rendan w dniu 2009-12-08 15:22:46

Rób swoje, i nie patrz się na innych!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jose Arboleda nie żyje!

Następny temat

KYUDO Wrocław

WHEY premium