SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** O Panierce To Jest Saga Spamers Squad Wam Ją Przedstawia %-) SPAM nr 4 ***

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 127866

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
ja nigdy jeszcze nie dostałem banana na tydzień

a chcesz? moge Ci załatwić

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2595 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24290
4rScorpion-przecież wy mnie tam zatłuczecie

co do treningu z tata to takie na żarty se sparujemy się wkurzyłem to tatę do parteru ściąłem ale w domu nie bezpiecznie bo trochę ciasno na takie wy wjanki po prostu ryzykowne ale na szczęście tapczan był,od razu uciekłem do innego pokoju bo tata się chyba bardzo wkurzył no ale w drugim pokoju już w parter nie mogłem dla bezpieczeństwa więc pozostała stójka,,a jak kiedyś na MT chodziłem to tatę uczyłem trzymania gardy i wejść w klincz. itp też jak tata po mnie przyjeżdżał to widział sparingi itp.teraz to wykorzystuje oczywiście na żarty,gdyby było więcej miejsca i byśmy mieli ochraniacze bo my tak na żywca co najwyżej rękawice to bym więcej pokazał co potrafię ale zato szybko blokuje tata stwierdził hehe,potem mama wpadła i obuu nam nawaliła za burdel w domu


Lady M-zastanowię się

Zmieniony przez - Draciel 3 w dniu 2009-09-27 22:18:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1400 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6890
Fajnie masz draciel w domu jak Cie tato bije.

Rób swoje, i nie patrz się na innych!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2595 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24290
rendan stwierdzam czysto psychologicznie że czytać nie potrafisz,,więc wiesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1400 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6890
Przecież żartuję omg...

Rób swoje, i nie patrz się na innych!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2595 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24290
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1400 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6890
pjontka.

Rób swoje, i nie patrz się na innych!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1388 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3720
slu***** ci do tego jaki hotel nie bede nikogo sprzedawac bo nikt nie bedzie niczego kradł i nikogo nie sprzedaje frajerku
gdyby ci panowie ze smutnymi twarzami weszli na kwadrat to bys sie zesrał i bez pytan wszystkich sprzedal pewnie pozatym nie interesuj sie bo z takimi dajkami nie rozmawiam na takie tematy tylko z poważnymi ludźmi a ty jestes co najwyzej warty kubek herbaty...

Caly Czas zastanawiam sie z czego jest panierka przemka

Spamers Squad A Jak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2595 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24290
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1388 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3720



tak dla scorpiona bo wiem ze to lubi ;d

Caly Czas zastanawiam sie z czego jest panierka przemka

Spamers Squad A Jak

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jose Arboleda nie żyje!

Następny temat

KYUDO Wrocław

WHEY premium