SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** O Panierce To Jest Saga Spamers Squad Wam Ją Przedstawia %-) SPAM nr 4 ***

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 127863

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2465 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13268
rozowe daja 50 do kontaktow towarzyskich w puszce

btw widzieliscie kiedys kelnera z lyzeczka w kieszeni?
to sluchajcie
przychodzi para do restauracji pod wielbladem kolesiowi spada lyzeczka podchodzi kelner i daje mu nowa z kieszeni
- a od kiedy to lyzeczki nosi sie w kieszeni?
- a wie pan byl u nas taki spec od wydajnosci pracy i stwierdzil ze jak mamy sztuce w kieszeni to nie tracimy czasu zeby zanies ta ktora spadla do kuchni i przyniesc klientopwi nowa, w ten sposob zyskujemy 4 godziny w skali miesiaca.
-aha rozumiem a czemu wystaje panu sznurek z rozporka?
-a to tez pomysl naszego speca w ten sposob zaoszczedzamy czas w toalecie.
-ale jak?
- wiem pan jak ide sikac to rozpinam to rozpinam rozporek sznurek jest przywiazany do malego ciagne za sznurek i sikam potem nie musze myc rak.
- aha pomyslowe, ale jak pan go chowa?
-nie wiem jak inni ale ja lyzka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 305 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2445

Chcecie nauczyć się nowych rzeczy o boksie ? Przeczytajcie to http://www.sfd.pl/Boks-t527365.html

Chcecie nauczyć się Freestyle Footballu ?? Zobaczcie to http://www.sfd.pl/Freestyle_Football-t528941.html
Follow The Reaper...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1655
To ja poproszę niebieskie z białym kółkiem, żółtym kciukiem, zielonym rzepem i czerwonymi szwami. Aha i mogą mieć pomalowane na czarno końcówkę "palców" coś ala pomalowane paznokcie.

"3nZo jaka z ciebie ****a jest"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1400 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6890
Nie ma tak. Chyba że znajdziesz 6 klejnotów mocy, które pozwalają na ulepszanie.

Rób swoje, i nie patrz się na innych!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
Kupcie sobie seledynowe. Paraliżują przeciwnika w pierwszej rundzie i teleportują do posiadacza 5 skąpo ubranych 90-60-90 superfanek. Dodatkowo same się zapinają i powstrzymuja sraczkę.

Albo Migbłystalne Rękawice Leśnego Dziada +8

Zmieniony przez - Gwjazdor w dniu 2009-11-19 23:06:02

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1655
Rendan
To potrzebne mi jeszcze 4 bo 2 już mam

Paraliżują przeciwnika w pierwszej rundzie i teleportują do posiadacza 5 skąpo ubranych 90-60-90 superfanek.


Po czym ich posiadacz oddaje walkę walkowerem bo ma inne zajęcie niż czekanie aż sędzia odliczy nokaut

Zmieniony przez - 3nZo w dniu 2009-11-19 23:18:50

"3nZo jaka z ciebie ****a jest"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1400 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6890
Powstrzymują sraczkę ahhahahaa. Ale tą wielbłądzią?

Rób swoje, i nie patrz się na innych!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
A widziałeś kiedyś wielbłąda w rękawicach?




Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 702 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2859
Najlepsze są różowe, wywołują empatię u niewiast na ringu.Dodatkowym plusem jest to że koledzy mają cię za totalna łamagę i homoseksualistę.. wzmacnia to w wydatny sposób kamuflaż..
Dodatkowo sprawi że się wyróżnisz i dostaniesz +50 do lansu..
Zauważyłem że są takie everelasty.. sama marka to +10 ..
Oczywiście dla prawdziwego mena są skonstruowane rękawice z wielbłądziej skóry pokryte termoaktywnym futrem które sprawi że w zimę możesz w nich z powodzeniem iść do szkoły/pracy i w ręce nie będzie ci zimno.. A gdy wyskoczą dresy możesz się teleportować do KFC albo wezwać yakuze wielbłądów które zrobią z delikwentami porządek..

...........

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
Prawdziwy men walczy bez rękawic

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jose Arboleda nie żyje!

Następny temat

KYUDO Wrocław

WHEY premium