SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** O Panierce To Jest Saga Spamers Squad Wam Ją Przedstawia %-) SPAM nr 4 ***

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 127852

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 913 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24314
Dzien Dobry..
Czy Tu w morde walą?

Bo potrzebuje troche otrzęsin i nie moge sie doczekac


Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2595 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24290
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1388 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3720





dobra ****a spamerzy budzimy sie co jest ?

Caly Czas zastanawiam sie z czego jest panierka przemka

Spamers Squad A Jak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1388 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3720
no gwjazdor zapraszam tutaj na rozmowe bo narazie priva od ciebie nie dostałem wiec pytanie czego nie wiesz ??

Co miało być ****a śmieszne czy obraźliwe UMIESZ TRZYMAC TARCZE TO ZAPRASZAM NIE UMIESZ TO NIE PO 2 MIESIACACH SIE ****A NAUCZYLES TARCZE POPRAWNIE TRZYMAC I TARCZOWAĆ PARTNERA TO WINSZUJE JA SIE DOPIERO PO ROKU DOBRZE NAUCZYLEM TARCZOWAC TAJKAMI I ŁAPAMI BOKSERSKIMI ALE SKORO TY JUZ TO UMIESZ TO ZAPRASZAM NA TRENING BO DAWNO NIE TARCZOWALEM

CZEGO NIE WIESZ ??

A cała ta dyskusja zaczeła sie od tego ze pojechales mojemu pierwszemu trenerowi czym mnie w****iles w***** i czasem sie zastanow bo jakbys mnie obrazil to***** z tym ale trenera sie nie obraza

Zmieniony przez - Rambaa w dniu 2009-10-28 00:34:53

Caly Czas zastanawiam sie z czego jest panierka przemka

Spamers Squad A Jak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2465 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13268
no sie ktos w****il...
wiecie co z nim zrobic??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1388 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3720
poprawiles mi humor od rana ;d

Caly Czas zastanawiam sie z czego jest panierka przemka

Spamers Squad A Jak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2465 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13268
A tu co tak cicho?
Wszyscy trenuja czy jak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2595 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24290
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2465 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13268
a to luzzz
bo juz mi bylo glupio ze sie w pracy obijam gdy inni ciezko trenuja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
zapraszam wszystkich faterw do nowego naboru do testu
test typowo pod osobe trenujaca sztuki walki!!

https://www.sfd.pl/***_NABÓR__ACTIVLAB__3_OSOBY_2_m,_1k_NOWOŚĆ!!_***-t541181.html 

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jose Arboleda nie żyje!

Następny temat

KYUDO Wrocław

WHEY premium