SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** O Panierce To Jest Saga Spamers Squad Wam Ją Przedstawia %-) SPAM nr 4 ***

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 127797

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2595 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24290
cześć wszystkim ,,,
moge zobaczyć jak to w waszym spamie,chyba żaden judoka mnie za to do parteru nie sprowadzi i,,,,,,
jestem nowy w tym spamietrochę się krępuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1400 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6890
Wróciłem z nad morza, 15 minut potem wyszedłem na ulicę rozróba z cyganami, teraz wchodzę na sfd rozróba tutaj, co to jest ja *******e.

Draciel tu nikt nikogo nie zjada. :D

Rób swoje, i nie patrz się na innych!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 530 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2159
Dobra przyszedłem na wasz teren bo chce sie z toba koks pogodzić. Mam nadzieje że jeszcze nie skasowałeś konta nie no żart. Sorry troche mnie poniosło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2595 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24290
już mnie przyjęliście?


Zmieniony przez - Draciel 3 w dniu 2009-08-16 22:48:10

Zmieniony przez - Draciel 3 w dniu 2009-08-16 22:48:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61220
nie skasowałem konta i nie skasuje.

choćbym szedł ciemną doliną, zła sie nie ulęknę - bo sam jestem najgorszym sk%^@$!wysynem w tej dolinie ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1400 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6890
Draciel oczywiście.

No i gitara Arek, tutaj możemy porozmawiać sobie o MMA i o innych pierdołach i chętnie włączę się do dyskusji. ;)

Rób swoje, i nie patrz się na innych!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61220
od razu napisałem żeby przenieśli się do spamu

choćbym szedł ciemną doliną, zła sie nie ulęknę - bo sam jestem najgorszym sk%^@$!wysynem w tej dolinie ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1400 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6890
Wiem też to pisałem, ale nie docierało, ale już jest w porządku i można normalnie pogadać.

Rób swoje, i nie patrz się na innych!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61220
eh dobra koniec kłótni.

choćbym szedł ciemną doliną, zła sie nie ulęknę - bo sam jestem najgorszym sk%^@$!wysynem w tej dolinie ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 501 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3582
"witojcie"

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jose Arboleda nie żyje!

Następny temat

KYUDO Wrocław

WHEY premium