SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** O Panierce To Jest Saga Spamers Squad Wam Ją Przedstawia %-) SPAM nr 4 ***

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 127827

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1815 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35261
Jak ja miałem kontakt z bokserami to oni nawet nie myśleli o uderzaniu z kolanka... po prostu nawykowo atakowali rękami i nawet nie myśleli że kopać można.

Nie za bardzo rozumiem o co Ci chodzi... chcesz walczyć w pozycji bokserskiej, zmienić ją na tajską na jedno kopnięcie i z powrotem do bokserskiej?

,,chodzić już umiem, teraz chce umieć latać" Eldoka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1400 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6890
Rendi <3 Jestem jestem. Tylko nie mam czasu pisać za bardzo, zwłaszcza kłócić się z kimś na poziomie intelektualnym niższym niż 10 letnie dziecko.

Rób swoje, i nie patrz się na innych!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2595 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24290
ale może wziąć je do odpowiedniej pozycji frontalnej
no i co z tego? bo w ogóle nie rozumie po co ta dyskusja o kolanach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1815 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35261
SLU... mojej mamie jak musiałem tłumaczyć co to jest mma mnie drażniło że można nie wiedzieć... tacie jeszcze bardziej... Ale żebym wchodząc na sportowe forum widział pytanie jakiej sztuki walki uczą w klubie mma...

,,chodzić już umiem, teraz chce umieć latać" Eldoka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1400 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6890
This is tragedy... O_o

Rób swoje, i nie patrz się na innych!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61220
rendan i co trenujesz boks??

choćbym szedł ciemną doliną, zła sie nie ulęknę - bo sam jestem najgorszym sk%^@$!wysynem w tej dolinie ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1388 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3720
nie wiem czy wszyscy zauważyli ale maciek z klanu mi pocisnął że nie jestem inteligentny ;d;d;d

ahhh ten slu gdyby nie on świat byłby smutny nie miałbym z kogo sie śmiać tylko szkoda ze fifiego nie ma tez by sie pośmial ;////

Caly Czas zastanawiam sie z czego jest panierka przemka

Spamers Squad A Jak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61220
żal nie ma nawet co się wdawać w głupie gadki
bez kitu Cie pocisną

Zmieniony przez - koks4444 w dniu 2009-09-26 21:32:48

choćbym szedł ciemną doliną, zła sie nie ulęknę - bo sam jestem najgorszym sk%^@$!wysynem w tej dolinie ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1400 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6890
Koksik na razie nie trenuję. W szkole mnie przycisnęli nie mam na nic czasu, nawet na SFD. ;/

Ale Rambaa jesteś nieyntelygentny.

Rób swoje, i nie patrz się na innych!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 600
ku..a odpiszecie mi oco chodzi w klubie mma wiem co to jest mma chyba niemyślicie że niewiem ? pytam się jak to jest uczy jeden trener stójki i parteru ? czy jest ich więcej bo jeden chyba nieogarnie tego i tego ? to w sumie da taki sam efekt sekcja mma jakby sięcwiczyło stójke w jednym klubie a parter w jakimśinnym ??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jose Arboleda nie żyje!

Następny temat

KYUDO Wrocław

WHEY premium