SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** Na siłowni przecinaki, a w spamie już tylko dzieciaki ***

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 143216

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 11474 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63494
przy 100kg u mnie powinno być godnie, patrząc już teraz w lustro heh

wg. to od początku października wziąłem się za miche + do tego carbo i efekty od razu są, na wadze +5kg., siła też na + ...
a mama mówi do mnie: "Już nie kupisz tego sobie bo puchniesz i puchniesz , ja Ci nowych ciuchów nie będę kupowała ...
A koleś w szkole od wf: ( nie wiem co dokładnie jadłem) " O a ten tylko żre i masuje "

www.pajacyk.pl 
[][][]--------[][][]
,, Po co ćwiczyć?? I tak umre. Żeby mnieć, kvrwa, większą trumne!! "...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
haha u mnie mama z ubraniami to samo
ja sie wziolem za miche to ladnie zaczalem rosnac i se jeszcze wpc kupie :D
a gosc od wf raz do mnie powiedzial 'shwartzenegger' to myslalem ze je*bne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 11474 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63494
heh..
ja teraz jakoś już poważniej podchodze do siłowni niż przez te 2 lata poprzednie

www.pajacyk.pl 
[][][]--------[][][]
,, Po co ćwiczyć?? I tak umre. Żeby mnieć, kvrwa, większą trumne!! "...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i se jeszcze wpc kupie :D

ja pjerdole
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co? :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siemano Co tam słychać?

A tak z ciekawości zapytam was co wy jecie w szkole? I z góry mówie, że nie interesują mnie kanapkowicze i ryżowcew pojemnikach https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/7.gif[/img] np. ja ostatnimi czasy robie sobie placki owsiane z przepisu z sfd i w sreberko ale trza by jakiś zamiennik więc może wy coś podsuniecie np. ja ostatnimi czasy robie sobie placki owsiane z przepisu z sfd i w sreberko ale trza by jakiś zamiennik więc może wy coś podsuniecie np. ja ostatnimi czasy robie sobie placki owsiane z przepisu z sfd i w sreberko ale trza by jakiś zamiennik więc może wy coś podsuniecie [img]../../buziaki/7.gif" alt="" />
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tuńczyk
chleb ciemny
masło

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tuńczyk to chyba szczoteczke do zębów nosisz do szkoły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ta


nie no jak sie zapije czymś to nie yebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
haha gumy do zucia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaka tkanka tłuszczowa dla 15 latka?

Następny temat

trening + dieta

WHEY premium