SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** Na siłowni przecinaki, a w spamie już tylko dzieciaki ***

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 143225

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2007 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15517
Ja?
Pierwsze półrocze - 3.12 średnia
Drugie - Podchodzące pod 5.0 ( bo zrozumiałem, że trzeba się uczyć czegoś )
I wyszło 4 na koniec.

Pozdro ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5082 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18700
4.0 to ja mialem ze wszystkich przedmiotów teraz na studiach

Spokojnie, w sumie mozesz mnie nie lubic, tak jak ja nie lubie ludzi, ktorzy mówią by mowic.

Pozdro&Poćwicz!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 11474 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63494
A ja 4.70
4.00 w szkole i 0.70 po szkole

www.pajacyk.pl 
[][][]--------[][][]
,, Po co ćwiczyć?? I tak umre. Żeby mnieć, kvrwa, większą trumne!! "...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2007 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15517
Ja uczę się tylko maturalnych z naciskiem na matmę. A jakie studia?

Pozdro ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5082 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18700
zarządzanie finansami

Spokojnie, w sumie mozesz mnie nie lubic, tak jak ja nie lubie ludzi, ktorzy mówią by mowic.

Pozdro&Poćwicz!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I jak tam skrzynia Rain?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2007 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15517
E to elegancko

ja jestem bardzo zróżnicowanym uczniem

- najwięcej punktów z testu gimnazjalnego ( albo prawie najwięcej )
- przoduję też w godzinach nieusprawiedliwionych
- średnia też pod koniec klasy
- mam najwięcej dopów, ale to raczej z religii, po i takich nieprzydatnych przedmiotów
- najwyższa średnia z klasy z matmy

Zmieniony przez - latwoo w dniu 2010-09-05 21:27:44

Pozdro ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5082 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18700
raczej wzmacniacz podłączyłem go sam, byłem u 3 elektryków i zaden mi nie pomógl, wreście zrobiłem sam i działa
4 głosniki blaupunkt + wzmacniacz blaupunkt ktory to napędza, w sam raz na czarne brzmienie Zrobiłem z paneli bok jeszcze go musze obić materiałem i przykręcić wzmacniacz zeby nie latał po bagażniku. Zrobiłem dodatkowo przełącznik obok radia on/off wzmacniacza zeby nie pobierał prądu z akumulatora i jest git

Spokojnie, w sumie mozesz mnie nie lubic, tak jak ja nie lubie ludzi, ktorzy mówią by mowic.

Pozdro&Poćwicz!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ile to cenowo wyszło?
Jak skończysz wszystko to jakieś foty podeślij
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5082 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18700
głośniki miałem juz jak kupiłem auto Blaupunkta. Wzmacniacz nowy udało mi sie kupić okazyjnie 200 zł + kable 45zł. Ok jak wszystko skończe to podeśle foty. Jeszcze jakieś radyjko by się zdało dobre, bo to tylko muzyke z USB mi czyta

Spokojnie, w sumie mozesz mnie nie lubic, tak jak ja nie lubie ludzi, ktorzy mówią by mowic.

Pozdro&Poćwicz!
--==GAINER TEAM==--

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaka tkanka tłuszczowa dla 15 latka?

Następny temat

trening + dieta

WHEY premium