SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** Na siłowni przecinaki, a w spamie już tylko dzieciaki ***

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 142933

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3704 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10020
Widoczenie ja żyje w innych realiach, co zrobić

100 % satysfakcji

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5049 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31752
rain i tak i nie...
oczywiście że jednej na 10 osób sobie proadzi... ale wyższe wykształcenie daje pewną stabilizację - żadziej zwalniają nauczycieli, lekarzy czy menadżerów niż osoby pracujące na stanowiskach bez kwalifikacyjnych...

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5082 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18700
Trzeba mieć kurva plecy, plecy i jeszcze raz plecy.

Jedyna sensowna odp. masz SOGa gdziekolwiek ale ci sie nalezy

Spokojnie, w sumie mozesz mnie nie lubic, tak jak ja nie lubie ludzi, ktorzy mówią by mowic.

Pozdro&Poćwicz!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1519 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10628
Maslana chyba sobie zartujesz
Patrz co sie kurva w rzadzie dzieje, tam masz dopiero oszustwa a kradzieży jak nigdzie indziej. Za to się kurva powinien ktoś wziąć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3704 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10020
Reso masz racje, ale powiedz mi ile takich osob jest ?
Nie liczni, uwierz mi.
Wiesz jaki jest % bezrobocia chociaz, to swiadczy o tym

100 % satysfakcji

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5082 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18700
żadziej zwalniają nauczycieli, lekarzy czy menadżerów niż osoby pracujące na stanowiskach bez kwalifikacyjnych

no tutaj akurat masz racje.

Spokojnie, w sumie mozesz mnie nie lubic, tak jak ja nie lubie ludzi, ktorzy mówią by mowic.

Pozdro&Poćwicz!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5049 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31752
gringo ale jak rzucasz takie oskarżenia to wiesz - bardziej personalnie, w sejmie ejst 460 osób (imo każdy z nich nas okrada) i 100 w senacie (oni też nas okradają) bo to co robią powinni robić za darmo - bo to *******ona nobilitacja dla polityka że go naród wybiera - daje mu kredyt zaufania etc...

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 11474 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63494
Co do tirów to jak juz to jeździ ciężarówką z naczepą ... po polsce czy za granice też uderza? bo ja za granice to pieniądz do dvpy.wiem bo mój tata jest w tym fachu...kiedyś musiał ostro zapierdulać teraz już ma swoje doświadczenie i ma lajt...na tarczki jezdz i wg(dla wtajemniczonych)...lajcik...jeden minus ze 3 dni w tygodniu tylko w domu ...a nie raz i może sie zdarzyć że mniej

www.pajacyk.pl 
[][][]--------[][][]
,, Po co ćwiczyć?? I tak umre. Żeby mnieć, kvrwa, większą trumne!! "...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1519 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10628
ja bym to wszystko wypjerdolił wpiździet
cały ten poyebany kraj wysadził w powietrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5049 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31752
i przeniesiemy sie do JuEsEj :D

:)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaka tkanka tłuszczowa dla 15 latka?

Następny temat

trening + dieta

WHEY premium