SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** Na siłowni przecinaki, a w spamie już tylko dzieciaki ***

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 143052

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ziom, nie do końca prawdę piszesz

Jeden po treningu będzie pić browara i urośnie, a inny siedzi nad kurczakiem kilka razy na dzień, a i tak będzie mu ciężko, także z tym się nie zgadzam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
mi tez i zamula starsznie

no ok ale nie patrzcie na to kto z czego zaczyna

ja zaczalem z 51 kg a teraz pije browarka po treningu i nawet po dluuuugiej przerwie alkoholowej nic nie zeszlo

jaki wniosek ?



Zmieniony przez - ziomlogos w dniu 2010-09-06 23:02:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19512 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 126277
jestes mistrzem?

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wniosek taki, że trzeba zapierdzielać xx lat na siłce, bo np taki miętki żadnej diety, mac donaldy itp, a wygląda

Ale ćwiczy ponad 10 lat, nie da się w 3 miechy wyglądac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608


nie ale i tak nie przekonuja mnie te podzialy

ew roznice moga byc w grubosci kosci bo juz nawet z przemiana materii da sie co nieco pokombinowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 48118
co nie co ...

ziom.. różnic jest znacznie więcej niż się wydaje.
Choćby ilość komórek tłuszczowych, co potem ma dość duże odzwierciedlenie w walce o piękny wygląd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
a czy nie zatra sie te roznice kiedy zacznie sie jeszcze ciezej pracowac ??

bo imo to ma najwiekszy wplyw na koncowy efekt

a o roznicach miedzy tymi podzailami nie wiem za wiele bo jakos szczegolnie sie tym nie interesowalem

mowie na swoim przykladzie bo kiedy zaczynalem nikt nie dawal szans na to ze bez jakiegos KONKRETNEGO cyklu bede jakos wygladal ale niektorzy sie zdziwili po pewnym czasie

dobra ja zawijam spac bo juz zaczynam majaczyc

narazicho

Zmieniony przez - ziomlogos w dniu 2010-09-06 23:11:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 48118
cieżka i konsekwentna praca nad samym sobą zawsze prędzej czy później przynosi efekty.

Z tym że właśnie te subtelne różnice sprawiają że jedni osiągają lepsze i efekty, inni szybciej.. a jeszcze inni Ci z największymi predyspozycjami zostają championami.

Świat nie jest sprawiedliwy i nie każdy ma takie same szanse, grunt to osiągnać możliwie najwięcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siema
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
nie ma to jak pospac prawie do 11
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaka tkanka tłuszczowa dla 15 latka?

Następny temat

trening + dieta

WHEY premium