SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

***Słowny slam, czyli grappling SPAM!!!%)***

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 143568

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012
Kolega krecil Marka sa 2 walki:) Jest uchwycona latajaca balaszka;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rafał kakao owszem, ale niech to będzie pół gorzkiej czekolady rozpuszczonej w gorącym mleku 3.5%

Zapodajesz sobie takie coś na masie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Manieqq-mieszkam tam gdzie giełda i najwięcej dziwek przy ulicy

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1068 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7451
Trzeba było tak odrazu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
dzień dobry

Bronek, jedna z dziewczyn od nas ostatnio cięła koszty i zapodała sobie wiśniowe VitaFit - podobno całkiem całkiem, jeśli nie oczekujesz sząłu smakowego za tą cene

ja wczoraj po raz pierwszy spróbowałam Matrix ciastkowego i myślałam, że sie rozpłyne

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 371 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3795
Dobry!

te białka z FA pełno cukru mają to i słodkie :D

Cukier mi nie straszny
Po pieknym porannym workout-cie zabieram sie za robote ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Siemka

Siwy, jak to był pierwszy start, to luuuzik Jeszcze przyjdzie czas na wygrywanie

Mamusia, to nie wiesz czym nie karmisz? Może czekolady akurat nie, ale wcinam ostatnio wszystko co mi podejdzie pod rękę(kiełbasy, wieprzowinę, itp), dużo tł. nasyconych itp. a żyła jest cały czas, a waga idzie tak sobie

Lady, myślałem, zeby vita fit econo spróbować, ale doszedłem do wniosku, że zrobie sobie od ponad roku kilka dni detoxu od białka (jak to brzmi), bo za 2 tyg ma mi przyjść izolat olimpu za pkty.
Uzupełnie z diety jajami i twarogiem

Białka FA są za***iste
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Motywacja dla Was dziewczyny



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Cześć

Wczoraj miałam iść tylko na siłownię,ale jak zobaczyłam,że chłopaki ćwiczą na macie,to dołączyłam do nich Trochę przesadziłam,ale to już jest mniej ważne

Białka VitaFitu moim zdaniem są bardzo dobre, lepsze smakowo od niejednych dużo droższych. Chociaż truskawa już mi się przepiła i łączę pół na pół z czekoladą i mam smak truskawkowo-czekoladowy

Grzeczni byliście,Mikołaj coś do buta włożył?

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
za mną ostatnio chodzi ta piosenka





cześć Siostra
nie zaglądasz do mnie do dziennika, to nie widziałaś mojej wiewióry od Mikołaja






Zmieniony przez - Lady M w dniu 2010-12-07 11:02:12

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tai chi rap

Następny temat

WSOWL - rekrutacja (rozmowa kwalifikacyjna)

WHEY premium