SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

***Słowny slam, czyli grappling SPAM!!!%)***

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 144103

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2272 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20288
Tychy daleko niestety. Brat mieszka w Piekarach. Do Katowic ma godzine autobusem. Teraz z Katowic do Tych i jeśli klub nie jest w centrum to jeszcze musiałby dojeżdżać trzecim busem. Ogólnie nie wyrobiłby. A szkoda, bo wiem że ten klub w Tychach bardzo dobry jest.

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
czołeeeem przyszłam obita i skopana z treningu
lovvvvve this feeling

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
żyje....choć niewiem jak długo

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Też przeżyłem pierwszy trening i żyjęKondycyjnie dałem radę przez cały trening,ale na rozgrzewce siłowo wymiękłem.Trzeba znowu na.pier.da.lać pompki w dużej ilości.Za jakieś dwa miesiące chyba wrócę z tym do normy.Oby...

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
z tymi pompkami to sie zgadzam, dziś po 25 drugie tyle oddałam walkoverem i zrobiłam przysiady (mimo, że sie mniej opłacało, bo 1 pompka = 2 przysiady wg dzisiejszego taryfikatora mojego trenera)
padniętam, ide spać kolorowych

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1068 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7451
siłownia 2 trengi+ strit fajt(okopanie) nafrytanych lamusów :D

lov it.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
To nie bedziesz mial do mnie darmowych minut?:(
ja dzis zglodnialem na miescie i o***alem cheat meala czyli cheesburgera jakos dziwnie sie przez to czuje jakby mi 5cm w pasie doszlo%)

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Manieq-na krórej dzielni porządki robiłeś?Z tego co kojarzę,to chyba kręcisz się gdzieś w okolicach oś.Słonecznego...

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1068 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7451
Ta na słonku ;d

Wracam se z treningu z ziomkami i sie naciał jakis cwaniaczek zawolal kolege to kolega tez buty na morde zebrał

dobra ide do szkoly bo znowu mnie zydowa na zawodowe nie wpusci ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
pozdrowionka i dużo słonka

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tai chi rap

Następny temat

WSOWL - rekrutacja (rozmowa kwalifikacyjna)

WHEY premium