SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

***Słowny slam, czyli grappling SPAM!!!%)***

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 143174

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rafał tęsknię







Za lekcjami w naszym spamie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 371 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3795
Heja!!!
w jakim spamie;>???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dziennikowym Gniazdo rozpusty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Rafał-nie wiem jaką ma judogę.Kupiłem od kolegi i były wszelkie metki,oraz naszywki odprute.Dużo nie dałem,mimo,że nówka prawie nieużywana,kolega zrezygnował z JJ,bo bo zerwały mu się po osotogari więzadła krzyżowe,był podcinany,a noga wpadła mu między materace,no i był trzask.

Na pewno jest moja judoga za sztywna,kołnierz się przeciera w niej(po 5 latach używania ma chyba prawo).Ja bym chciał mieć judogę(GI) o miłym dotyku mojego szlafroku frotte i wytrzymałą jak moje oliwkowe bojówki M 65,które noszę lat 8

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Słaby, rozumiem, też miałem taką judoge, dlatego nie napisałem o niej ani słowa.

Marta, niestety póki co czasu nie mam za bardzo na... Zabawę
Robię pracę na psychofizjologię widzenia (pierwsza część mojego cyklu prac zakończona/za 1 tyg przedtermin na któy chce być gotowy). Poprzez zastosowanie odpowiedniej faktury, materii liternictwa integrowanego z obrazem przedstawić mam: stabilność, kruchość i wilgotność. Oto stabilność (oglądać, bo zaraz kasuje/ wszelkie prawa zastrzeżone/ kopiowanie/ powielanie będzie ścigane/ kara - np złamanie ręki):

Zmieniony przez - Rafał_B w dniu 2010-10-21 14:19:43
...
Napisał(a)
Usunięty przez Rafał_B za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
...
Napisał(a)
Usunięty przez Lady M za pkt 4 regulaminu
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Nie widzialem

Za kare nie opisze swojego kimona

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Usunięty przez Martucca za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
To nie dostaniesz zma

Lady, thnx Wiesz szaleństwo to nie jest, ale to ma być proste, psychologicznie poprawnie i z przymrużeniem oka Mam nadzieję, że prof. ma poczucie humoru


A czemu szepczecie? (czyt. kasujecie posty?)
W towarzystwie nie wypada

Zmieniony przez - Rafał_B w dniu 2010-10-21 15:13:03
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tai chi rap

Następny temat

WSOWL - rekrutacja (rozmowa kwalifikacyjna)

WHEY premium