SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

***Słowny slam, czyli grappling SPAM!!!%)***

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 143301

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
No to niedobrze,że tak rzuca na zakrętach,nie chce mi się doginać 20 minut piechotą z wiatrem wiejącym prosto w twarz:-/

Dobre piwko po treningu można strzelić na lepsze sny Byle nie za często

Woojtalo,a pod spodnie można rozważyć Zresztą zobaczę,co będą mieli ciekawego w decathlonie, chciałabym jakiś dresik fajny, cyckonosz sportowy albo rasha wyhaczyć

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1081
Cyckonosze sportowe w Factory w Luboniu są dobre, zakupiłam sobie wczoraj taki za jedyne 5,99zł. Firma Atlantic. Wygodny, miły, nie drapiący w biust. Na treningi idealny. Jakaś wielka przecena była, dlatego tak tanio. Ale nie są one z drugiego gatunku, pewnie musieli pozbyć się "starego" towaru i zrobili mega wyprzedaż. o*****y często tak robią. Dziękuję, Dobranoc :) Zawodna

30.IV.2011 - nasz wielki dzień:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
eeee, avic, tragizujesz ja tam na jezdni jakieś większej róznicy w jeździe nie zauważyłam - inna sprawa, że nie rozpędząłam sie jakoś bardzo...
i chyba musze kupić drugą skrobaczke i jechać na dwie ręce, bo przy jednej schodzi mi ponad 10 minut z oskrobaniem auta

witam w ten radosny piątkowy poranek

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 371 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3795
Hej;)

na jezdni jakieś większej róznicy w jeździe nie zauważyłam
heh;) no wlasnie to jest powod wiekszosci wypadkow...
Avic sog za czujnosc zgadzam sie w 100% duzo osob jeszcze sie nie przestawilo na zmiane nawierzchni!

Zmieniony przez - woojtalo w dniu 2010-11-26 10:03:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3680 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13048
Jest jest ślisko ja już dziś prawie zaliczyłam pierwszą zimową glebe na lodzie

Brazilian Jiu Jitsu
Warning: Choking Hazard

"Sport to połamane kości a nie twarz w reklamach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
w sumie teraz jest ten najbardziej francowaty okres, bo niby śniegu nie ma, ale przyprozki łapią i kierowcy faktycznie są nieostrożni...
dzisiaj jade do Kielc i zastanawiam sie, czym mnie zaskoczy jedna moja ulubiona górka na trasie

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
U mnie też zima

Wpadłam w poślizg na rowerze z samego rana Na szczęście jestem doświadczonym kierowcą rowera, opanowałam sytuację i gleby nie było
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Witam Panią Zawodną w dziale

I cześć spamiarze...

Co do poślizgów,to mój ulubiony sezon,kiedy nie trzeba opon niszczyć się zaczął

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Siema Zawodna

Siema reszta ferajny

Martucca, zabawnie to musiało wyglądać z tym wirażem na kółku, hehe
Dobrze, żeś sam nie wpadła w jakiś maras, bo byś się cało upaćkała - że tak se po śląsku zaciągnę

Wojtka nie poznałem przez avka w ogóle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1560 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32580
Te zakręty same bokiem nie poszły
Ja mam tzw sezonowy samochód drifftowy - bo tylko zimą idzie się za kółkiem pobawić
To akurat jeden z nielicznych pozytywnych aspektów zimy..


Ktoś mi powie w jakiej temp mam wyprać nową szmatę, żeby się sporo skurczyła? I chyba bez proszku, prawda?

Zmieniony przez - avic w dniu 2010-11-26 17:23:08

"Jeśli wrogowie cię chwalą, musiałeś popełnić błąd"
August Bebel

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tai chi rap

Następny temat

WSOWL - rekrutacja (rozmowa kwalifikacyjna)

WHEY premium