SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

***Słowny slam, czyli grappling SPAM!!!%)***

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 143258

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
woojtalo, a co innego robi sie w spamie?
relacjonujesz, jak Ci minął dzień itd

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
A ja dostalem wczoraj legitymacje i znow zaczne na basen o 5:45 jezdzic. Chociaz mam w planie pojechac z raz na zwykly basen dla leszczy wlasnie na bicze wodne i jakuzi:)

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
Zawodny, a czemu na basen w środku nocy będziesz jeździć?

dzień doberek

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
A ja... to w wojsku dupa

Nie rozpoczynamy tak zdań,bo Miodek się we mnie budzi


Rano dziś wróciłem z Wisły.Pospałem trochę i dziś mam pierwszy trening po dłuuugiej wakacyjnej przerwie

Zmieniony przez - słaby 56 w dniu 2010-10-04 11:04:03

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
ojciec, a jak wspaniała waga?

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Lady-waga jest i tym się cieszmyMagiczne 4 kilo do zbicia ciągle.Teraz treningi bedą,to może przy tym samym systemie odżywiania zacznie powoli coś spadać.Jak zwykle wyjazd wiązał się z rozyeba\niem diety przez kilka dni

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2272 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20288
Cześć spamerzy, narazie pisze tutaj żeby nie zakładać nowego tematu. Jest taka sprawa. Mój brat szuka dobrego klubu grapplingu(typowy parter - dzwignie,duszenia itp. dlatego odpadają zapasy) na terenie śląska(Piekary Śląskie,Bytom,Katowice,Tarnowskie Góry,Chorzów). Ma 22 lata więc grupa dla dorosłych. Najlepiej jakieś 3-4 treningi w tygodniu. Fajnie też gdyby klub był gdzieś w okolicach centrum a nie np. na jakimś "zadupiu" na końcu Katowic żeby musiał dojeżdżać 4 autobusami . Wiem, że liste klubów moge znaleźć w sieci. Ale wiem, że sami trenujecie i pewnie macie wyrobioną opinie o jakiś klubach. Po prostu nie chce żeby trafił na klub który jest nastawiony na kase a treningi są ledwie 1-2 razy w tyg gdzie trenuje gość z 2-letnim stażem.

z góry dzieki za info i pozdro parterowcy

Zmieniony przez - mobi89 w dniu 2010-10-04 13:05:09

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Rafał pewnie i Neith Tobie odpowiedzą,jak wpadną do działu,bo to chyba ich rejony.

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
"Zawodny, a czemu na basen w środku nocy będziesz jeździć?"

Wolne tory, nie ma przypadkowych osob, za***ista rozgrzewka przed robota o 7;] no i tylko o 5:45 i 6:30 jest ten basen wolny dla normalnych ludiz nie bedacych studentami awf, bo pozniej to wieczorami a wtedy mam bjj. A jak idzie sie na publiczny basen to trzeba wyprzedzac dzieciaki co chwile.

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Słaby, no to już nie rejony Rafała, ale...

Mobi, polecam Bastion Tychy - to rzetelny zawodniczy klub, a nie żadne sru tu tu tu Koleżanka Neith też na pewno podzieli moje zdanie

Z innej beczki:
Przegapiłem przedłużenie umowy na telefon w orange i teraz bede musiał kombinować... ehh...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tai chi rap

Następny temat

WSOWL - rekrutacja (rozmowa kwalifikacyjna)

WHEY premium