SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

***Słowny slam, czyli grappling SPAM!!!%)***

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 143319

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Jak terz bede lecial z masa to brzucha nigdy nie zgubie;] a musze miec za***ista forme na kwiecien zebym na slubie w garniturze dobrze wygladal

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Później jak Ci żona będzie gotować, to się dopiero tucznik zrobisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 371 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3795
Mam dylemat jakie koksy sobie zakupic potrzebuje bialka (ewentualnie jakiegos gainera 30%), kreatynka moje typy to trec cm3 , magna power olimp albo tez z olimpu ta z serii dominator :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Imo nie warto brac gainera jak nie chcesz robic masy tluszczowo miesniowej. Lepiej bialko i do niego jakies dobre wegle, ryz, owies, ewentualnie banan/vitargo.
Jesli zwykle mono to vitalmax najlepszy bo tani, jesli jablko to kiedys cell pumpa bralem i bylo calkiem spoko. Z olimpu kreatyn nei testowalem.

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 371 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3795
Zawodny chyba tak jak do tej pory zawsze mieszalem owsianke plus bialko tylko teraz chodzi jeszcze o kombinacje czasowe... bialko i tak bedzie na noc najwyzej po treningu jakas masowke wciagne, ja tluszczu nie lapie, wiec nie ma problemu:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Jak nei lapiesz to spoko, ja poza lapaniem tluszczu to po gainerze za***iscie pierdzialem;] az musialem przestac to pic bo mi glupio bylo

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
Ja mam w granulkach: jabłkowe, śliwkowe, z żurawiną, itp.

sie powodzi...

a w ogóle to nie spać! chodzić! zwiedzać!

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czeeeść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Sieeedem?

Wojtek, suple mądrze się dobiera do diety/trybu życia, a nie odwrotnie

Jak chcesz robić mase, to z kreatyn bierz mono i się nawet nie zastanawiaj. Tym bardziej, że byłeś ostatnio zadowolony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3680 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13048
ooo mistrzu przyszedł
siema Mistrzu

Brazilian Jiu Jitsu
Warning: Choking Hazard

"Sport to połamane kości a nie twarz w reklamach"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tai chi rap

Następny temat

WSOWL - rekrutacja (rozmowa kwalifikacyjna)

WHEY premium