SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

###DZIENNIK### Mlody na masie.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4574

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 7954 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 46406
a warzywa w 5 dwa razy oliwę piłeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 26 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 475
Warzyw nie jem. Źle napisałem w ostatnim piję raz oliwę. hehe


Zmieniony przez - bosstonne w dniu 2011-12-20 21:30:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 7954 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 46406
warzywa = witaminy które też są niezbędne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 26 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 475
Ta wiem o tym, ale jak to warzywa nie ma gdzie je wcisnąć. Ogólnie biorę też rutinoscorvit, ale w tym dużo witamin nie ma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7330
Jaki problem może być w dodaniu warzywa np w 2gim posiłku? - warzyw nie wliczaj do bilansu.

Zmieniony przez - Pincold w dniu 2011-12-20 21:56:01

asd

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Brak warzyw - brak przyrostów tak ci mogę to unaocznić. Poczytaj o tym jakie funkcję pełnią witaminy.
Co do rutinoscorbitu to taki średni pomysł tym bardziej, że mało tam wit. C. Ale jeśli już bierzesz go to nie przyjmuj go razem z tłuszczami
A warzywa jedz i nie zapomnij dodawac do nich oliwy np, generalnie tłuszczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12074 Napisanych postów 160533 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234792
nie wspominajac juz o odkwaszajacym znaczeniu warzyw w diecie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
polecam także zieloną herbatę )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 26 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 475
To myślę że gdzieś je wcisnę. Ale chodzi o to ze np przed treningiem wole makaron lub ryż bo więcej klac jest a w warzywach prawie wgl. W 2 posiłku nie mogę ponieważ to jest posiłek w szkole. Jakoś to będzie. A tak ogólnie to jakie warzywa polecacie ?? Mogą być warzywa na patelnię ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12074 Napisanych postów 160533 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234792
typu mrozonki? mozna, ale lepiej gotowane.
celuj w warzywa zielone.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan trenningowy na masę mięśniową + dieta

Następny temat

Ocena diety J/NJ i cwiczenia - poczatkujacy

WHEY premium