SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

###DZIENNIK### Mlody na masie.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4577

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 7954 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 46406
nie zmieniaj planów co trening gdzieś w podwieszonych jest o tym że takie zaskoczenie mięśni nic nie daje i jak idzie to się planu nie powinno zmieniać poczytaj któryś o planach z podwieszonych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 26 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 475
Wiem. Ale ten plan już kończę ponieważ robię go już 8 tyg(na początku 3 tyg lekko później ciężej) i do tego święta więc też treningu nie ma. A więc już skończę plan. I chcę jakiś nowy plan treningiwy ułożyć. Rozumiesz ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 7954 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 46406
aha to kombinuj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 26 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 475
Bo chyba 8 tyg planu starczy ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 7954 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 46406
wiesz ja uważam żeby robić dotąd aż są efekty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 26 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 475
Ja już raczej efektów nie mam. Ogólnie to trochę motywacja spadłą więc czas odpocząć.
Jaki plan polecasz ?? Ale jaki nietypowy ponieważ chcę coś nowego. Bo ty się na tym znaczy, ja nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 7954 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 46406
ja się znam możliwości masz trochę obwodowy FBW różne wersje HST spilt HBW kombinuj czytaj sprawdzaj który ci spasuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 26 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 475
Muszę poczytać o różnych treningach. A co to ten "split HBW" ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2350 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41976
Może GVT?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 26 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 475
Pierwszy ras słyszę o takie metodzie GVT. Coś o niej przeczytałem, właśnie o takie coś mi chodziło. Ale jeszcze się zastanowię co i jak. Ale trening na pewno jest inny i ciekawy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan trenningowy na masę mięśniową + dieta

Następny temat

Ocena diety J/NJ i cwiczenia - poczatkujacy

WHEY premium