SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pytanie odnosnie bicepsa

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3315

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 618 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12935
witam

mam problem odnosnie rozmiaru reki, kiedys jak cwiczylem na poczatku mojej kariery z silka hehehe to cwiczylem biceps w poniedzialek i piatek w rok zrobilem 9cm ale czytalem duzo na sfd i pisali ludzie ze za duzo seri robie i ze raz w tyg powinno sie robic partie wiec zaczelem robic raz w tyg. i od poltora roku reka stoi w miejscu moze ksztalt lepszy i jakosc miesnia to na pewno ale wielkosc stoi, od tamtego czasu zmienialem treningi przez rozne splity i fbw, teraz robie hss-100 gdzie sa serie laczone ktorych nigdy nie robilem. diete od 1 stycznia mam B 1,7 W 3-3,5 T ? jak najmniej wpadlem na pomysl zeby moze w niedziele roic 5 seri bicepsa i tricepsa a tak biceps robie w srode a tric w piatek .

Jeśli doping to tylko forma najczystsza bo to trening czyni mistrza

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
ja juz sie pogubilem

nie jest tak trudno ustawić rozklad, pokombinuj, ogolne zasady napewno znasz...

no i czemu miałbys nie robic hss-100?

powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 532 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4869
No skoro zrobiłeś 9 cm w rok to nie rozumiem czemu kombinowałeś z planem - ludzie normalnie w rok zrobić 1cm - 2 i sie cieszą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3913 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25673
Jaki masz bf i typ budowy (ekto/mezo/endo)?
Bo ta dieta jak na mase to dość uboga.. %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
a jak inne grupy?

ogolnie rzecz biorąc wcale nie każdemu- a napewno nie zawsze- trening grupy raz w tyg. musi najlepiej służyć.

jaki był poprzedni plan na ręce, możesz także wrzucic rozklad wszystkich grup a ew. nawet cały trening wraz z opisem efektow, teraz i kiedyś...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17556
Heh, z tego jakiś wniosek płynie, ale nie powiem jaki...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3913 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25673
Że znalazł sobie dziewczyne? %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17556
Na przykład
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 402 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3336
a próbowałeś wrócić do tego trenigu jaki stosowałeś na początku? Jesli nie to warto by olac wszelkie zasady i leciec systemem który dobrze Ci robi

Też uwazam ze reg żędu 3 dni jest wystarczająca zreszta jak sie kto czuje na siłach;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 618 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12935
MałyArnold - to byl pierwszy rok cwiczen wtedy cwiczylem jak durny z resza chyba kazdy robi za duzo seri niz trzeba. walilem klate i reke 2x w tyg. potrafilem zrobic 16 seri na reke. szlo ostro wtedy naprawde partie to do upadku robilem he. ja nie licze zeby mi w rok przychodzilo 9cm bo wiadomo nie realne, na poczaku sa duze efekty wiadomo, ale w poltora roku z tego 39 na 42 moglo by zrobic sie he..

LukaszF
co do diety to ja nie robie masy, moim celem jest bycie caly czas w formie nie chce prybierac w pasie. co do typu budowy to nie wiem wsumie z kazdego cos do mnie pasuje.. a bf nie jest wysoki brzuch nie jest tlusty moze nie widac ostro kostki ale skora jest taka zbita jak lapie, w pasie mam 87cm kosciec w tali mam szeroki tu moje foto z pazdziernika http://www.daminet.pl/~nigga/2.jpg 

apokalipsa
moj poprzedni plan to byl fbw ktory robilem z 4mc. reke robilem sztanga wasko 3 serie na zmiane z hantlem i triceps sztanga prosta 3 seria na zmiane dipsem. co do efektow to rozmiarem stoi jedynie jakosc miesnia sie zmienila i jest centymetr wieksza a w ciagu poltora roku mialem okolo 4 cyklow na kreatynie, alko nie pije prawie wcale!

jesli chodzi o cale cialo to rozmiary duzo sie nie zmienily w ubrania wchodze tak samo jedynie to moze lepiej bez koszulki wygladam niz poltora roku temu bo sa lepszego ksztaltu miesnie i mniejszy bf ale efekty jakie mialem wtedy a teraz to porazka choc wtedy nie mialem dokladnej diety jak teraz


aktualny plan:
PONIEDZIAŁEK

NOGI
Przysiad bułgarski 5x8
Wykroki + uginanie nóg 3x8-10
Wspięcia na łydki 4x10-12
Opady na rzymskiej 3x10
Przysiad 1x100

BARKI
Wycisk sztangi z klatki stojąc 5x6-8
Unoszenie hantli bokiem w opadzie + Ściąganie ukośne górnego wyciągu 3x8-10
Combo Kon-Eks 3-4x10-12
Wycisk hantli 1x100

KAPTURY
Szrugsowanie na ławce prostej
Szrugsowanie na ławce skośnej (45o)
Szrugsowanie sztanga stojąc



ŚRODA

KLATKA
Wycisk hantli na skosie dodatnim 5x6-8
Wycisk sztangi płasko + przenoszenie hantla 3x8-10
Combo Press (liny) 3-4x10-12
Wycisk sztangi szeroko 1x100

BICEPS
Uginanie ramion ze sztanga 5x6-8
Młotki + modlitewnik 3x8-10
Drag Curl 3-4x10-12 http://www.t-nation.com/img/photos/06-065-training/image082.jpg
Uginanie na bramie 1x100

PIĄTEK

PLECY
Podciąganie na drążku w szerokim nachwycie 5x8
Wiosłowanie sztangi do klatki 5x6-8 + ściąganie liny klęcząc 3x8-10
Wiosłowanie hantlem 3-4x10-12
Wiosłowanie sztangielkami na prostych łokciach w oparciu o ławkę skośną1x100

TRICEPS
Francuz zza głowy 5x6-8
Pompki na poręczach + prostowanie ramion na wyciągu podchwytem 3x8-10
francuzy hantlami 3x10-12
uginanie na wyciągu 1x100

eliasz79
jaki wniosek? napewno sie nie o******lam bo na silowni daje z siebie wszystko za******lam naprawde to moj tryb zycia jedzenie i cwiczenie i doskonalenie ciala.

kiklak1
probowalem duzo metod treningi zmieniam czesto kiedy widze ze nie pompuje sie dobrze lub stoje na ciezarze.. ale nie trenowalem od poltora roku zadnej parti 2x poza tym ze robilem fbw w ktorym nie ma wyjscia



dodam tez jesli chodzi o regeneracje mojego organizmu to jest chyba bardzo szybka bo zakwasy po treningu na nastepny dzien prawie nie istnieja

Zmieniony przez - Joseph89 w dniu 2009-02-22 17:27:17

Jeśli doping to tylko forma najczystsza bo to trening czyni mistrza

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1033 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19197
nierozumiem ludzi , ktorzy rosna a potem bo przeczytal na sfd i zmienil ,po co jak rosnal. te wszystkie rady , metody treningowe itd
nie sa universalne kazdy musi sam dojsc do tego co na niego dziala

P.S. rowniez jak robilem swego czasu w poczatkowym okresie treningow kazda partia 2 razy na tydzien na maksa , kazda seria na maksa , powtorzenia wymuszone , duzo seri,cwiczenia wielostawowe,poprostu ciezki trening roslem ladnie, a gdy trafilem na sfd pierwsze co mi polecono to partia raz na tydzien, i przez rok skonczyly sie przyrosty . oczywiscie wrocilem do swoich sprawdzonych metod zeby rosnac. oczywiscie niemam tu zamiaru atakowac sfd ale split kazda partia raz na tydzien to dla mnie nieporozumienie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 618 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12935
Larsson

a moglbys napisac swoj trening?

obecnie jem od 2tyh. orotine i shock przed treningiem. daje z siebie wszystko mam nadzieje ze za 4tyg będzie efekt!! jak nie to rozpoczne trening 4dniowy i bede robil partie 2x choc malo mozna znalezc na temat takiego treningu z tego co widze.

Jeśli doping to tylko forma najczystsza bo to trening czyni mistrza

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan do sprawdzenia-split

Następny temat

Prośba o plan

WHEY premium